Cit pro detail: Umělecké kovářství Kacovský

Kovářství patří mezi jedno z nejstarších řemesel na světě. V době, kdy velkou část našeho okolí tvoří výrobky z velkovýroby, působí kouzlo poctivé ruční práce možná ještě silnějším dojmem než dříve. Svůj um předvádí i kováři ze středočeské Stehelčevsi. O nabídce a tradici místního kovářství Kacovský si přečtete více v tomto článku.

Co vše lze nechat vyrobit?

V tomto případě je na místě výmluvná odpověď: „Cokoli.“ Stačí přijít s jakýmkoli nápadem a řešení na míru ideálně osobně konzultovat přímo v kovárně. Většina výrobků vzniká na zakázku a kovářství je otevřeno všem vašim přáním. Samozřejmostí je odborný názor druhé strany a racionální pohled na věc od zkušeného kováře.

kované zábradlí
Kované zábradlí

Brány, mříže, schodiště…

Budeme-li však chtít být konkrétnější, můžeme si ze zástupu výrobků vyjmenovat ty početnější. Řadí se sem kované ploty a brány, zábradlí, bezpečnostní mříže a výrobky spadající pod skupinu nazvanou Umělecké kovářství. Referencí jsou stovky spokojených zákazníků z řad jedinců i firem.

Do skupiny uměleckého kovářství spadají kované dveře, svícny, zámecké kašny a další. Velkou chloubou je dodání kování na hrady Červený Újed a slavný hrad Okoř, se kterým Kacovský dlouhodobě spolupracuje.

Kované brány
Kované brány

Bez údržby, na dlouhé roky

Všechny výrobky se vyznačují precizním zpracováním a povrchovou úpravou, která je zcela bezúdržbová. Kování vydrží dlouhé roky v perfektním stavu – nejen v interiéru, ale i exteriéru.

Kovářství Kacovský: Tradice trvající 20 let!

Kovárnu naleznete ve středních Čechách severozápadně od Prahy. I díky poloze přímo u dálnice Praha – Slaný se výrobky dostávají k zákazníkům po celé České republice.

Již 20letá tradice staví na hodnotách typických pro rodinnou firmu s poctivým řemeslem – přátelský přístup k zákazníkovi, otevřenost řešením na míru – tedy to, v čem velké řetězce zaostávají. Že se jedná o správnou cestu, potvrzují stovky spokojených zákazníků a výrobky nejen na zmíněných zámcích, ale také na stále obývaných rodinných domech, chatách a zahradách, restauracích a dalších.

Neváhejte a přesvědčte se sami!

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář