Jak postavit elektrický ohradník s pomocí internetu

Hledáte efektivní a zároveň bezpečný elektrický ohradník na pastvinu nebo výběh pro vaše zvířata? Nevíte si rady, které komponenty jsou nejvýhodnější pro vaši konkrétní situaci? Přejete si dostat nezávaznou cenovou nabídku, které vám pomůže s volbou správné sestavy? V těchto případech je pro vás jako stvořený konfigurátor ohradníku pro koně, skot, ovce a další domácí a hospodářská zvířata, který nabízí na svých internetových stránkách společnost Kamír & Co.

Na co si dát pozor při výběru elektrického ohradníku

Elektrický ohradník je tvořený velkým množstvím různých komponent. Základním prvkem jsou zdroje pro elektrické ohradníky, které musejí mít dostatečnou sílu odpovídající délce hrazení. Zároveň je třeba zvolit zdroje, které jsou vhodné pro konkrétní typ zvířat – zdroje, které jsou vhodné pro skot či ovce, nemusejí být vhodné pro citlivější zvířata, jako jsou koně či psi.

Ohradníky s krávami

Z dalších parametrů, kterým je třeba věnovat pozornost při výběru ohradníku, bychom měli jmenovat typ vodičů a jejich množství. Je vhodnější zvolit polyetylenové pásky, nebo raději lanka či dráty? Z jakého materiálu by měly být vyrobené kůly ohradníky a jaké izolátory a vysokonapěťové kabely jsou nejvhodnější pro váš projekt? Hrají nějakou roli takové faktory jako např. výška travního porostu pod vodiči?

Elektrický ohradník za pár minut

S orientací ve všech těchto komponentách mohou mít problémy i zkušení odborníci, natož pak chovatelé, kteří se dosud s elektrickými ohradníky nesetkali. To, co se dříve zdálo jako obtížně překonatelný problém, nyní hravě zvládnete díky nové službě konfigurátor elektrického ohradníku, která je nabízená na e-shopu Vše pro farmu. Internetový obchod je provozován společností Kamír a Co spol. s r. o., které náleží první místo na českém trhu v oblasti elektrických ohradníků a potřeb pro velké i drobné chovatele.

Výběr vhodných parametrů pro váš elektrický ohradník vám nyní opravdu nezabere více než několik desítek sekund. Jednotlivé parametry jednoduše zadáte do připraveného formuláře. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, je u každé položky připravena nápověda. Vybírat však můžete také z hotových scénářů elektrických ohradníků, které jsou vytvořeny pro konkrétní druhy hospodářských a domácích zvířat. Svůj výběr parametrů si na závěr můžete pohodlně převést do svého nákupního košíku.

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním: