Nevíte, kde uspořádat oslavu? Zkuste stan!

Úspěšně vykonaná zkouška, důležité narozeniny, výročí svatby nebo nové zaměstnání. Příležitostí pro pořádání velkolepé oslavy je neustále dost. Jak to ale vymyslet s místem konání? V okolních restauracích už to znáte jako své boty, domů všechny své přátele z kapacitních důvodů pozvat nemůžete a na venkovní oslavu nemáte prostory. Navíc hrozí i nepřízeň počasí. Přemýšleli jste někdy nad párty stanem? Že ne? Tak to byste měli rychle napravit. Výhody za to totiž stojí.

Jako v hotelu

Někteří z vás si teď možná klepou na čelo. Párty stany ale nejsou těmi stany, na které pamatujete z dětských táborů nebo vodáckých výprav. Jsou to luxusní přístřešky, které mají s klasickým stanem společné snad jen textilové opláštění – a ani to neplatí doslova, jelikož lakovaná polyesterová textilie s nánosem PVC je zárukou vysokého komfortu i bezpečí a to i v případě nepříznivého počasí. Párty stany lze navíc luxusně vybavit – pevnou podlahou, nábytkem, osvětlením, nebo vytápěním. Po jejich vybavení ani nepoznáte, že jste ve stanu. Možná se budete cítit spíše jako v orientálním hotelu.

Párty stan

Ať je teplo nebo zima

Mysleli jste si, že stanovat lze pouze v sezóně a jenom na rovných zpevněných plochách? Párty stany vás vyvedou z omylu. Instalace pevné dřevěné podlahy totiž umožňuje vyrovnat případné terénní nerovnosti a zpevnit podloží. Před chladným počasím vás dokonale ochrání nejen zmíněný polyesterový plášť, ale v případě potřeby vytápění – stany lze vybavit např. plynovými nebo naftovými agregáty. Účinnými a zároveň bezpečnými.

Pro vaše pohodlí

Dostáváme se k interiérovému vybavení stanu a i zde jsou vaše možnosti široké. Dřevěnou podlahu můžete osadit kobercem dle vlastního výběru, do stanu je možné (a v případě oslav také nezbytné) nainstalovat nábytek – např. stoly, stolky, židle, pódium a další. Kdyby se náhodou vaše oslava protáhla do večerních hodin, můžete využít nabídky osvětlení. A co takhle muzika? Ani to není problém, stany lze vybavit zvukovou technikou.

Pořád si myslíte, že pořádat oslavy v párty stanech je ztřeštěný nápad?

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním: