Thermomix: Vaření, ke kterému stačí dotyk prstu

Digitální technologie se již staly součástí našeho sociálního a pracovního života. Na velký boom však teprve čekají v našich kuchyních. Nový spotřebič Thermomix už patří k těm, které si kladou za cíl změnit naše návyky při vaření a pro třetí tisíciletí zavést nové způsoby. Naučte se vařit pouhým dotykem prstu!

Mixovat, mísit, vařit, ohřívat v jedné nádobě?

Díky maximální integraci jednotlivých součástek a funkcí zvládne jeden malý přístroj vše, na co byste jinak potřebovali doslova záplavu hrnců, misek, nádob a desítky různých „běžných“ kuchyňských elektrospotřebičů.

Thermomix přístroj

Začnete volbou receptu

Vaření s Thermomixem začíná výberem receptu z databáze prostřednictvím funkce Thermomix Chip. Chytře navržený průvodce vaření vás bude při přípravě pokrmu navigovat krok za krokem. Nejdříve tak například vložíte do thermomixu suroviny k nakrájení, k promíchání a další přípravě.

Následně přejdete k vaření ve vodě, v páře, či nejdříve mletí a hnětení. Přístroj umí také šlehat a emulgovat. Již hotové pokrmy umí zpětně ohřívat. Pro uvaření obědu celé rodině vám dnes stačí skutečně pouze jeden spotřebič a prst na displeji.

K ovládání stačí displej a kolečko

Thermomix má v systému přednastaven způsob tepelné přípravy nejrůznějších pokrmů. Není tak nutné nic složitě nastavovat, na displeji zkrátka nastavíte například vaření rýže a zbytek již necháte na svém chytrém pomocníkovi – ten zná správnou teplotu a dobu přípravy nejlépe.

I bez receptů si však uvaříte cokoli dle svého uvážení. Jedním jediným kolečkem snadno nastavíte teplotu (vaření), rychlost (např. mixování) a dobu daného úkonu.

Plánujte jídelníček efektivně, poraďte si s překvapením

Díky nepřeberné databázi receptů, která vám dodá inspiraci jak pro běžné vaření, tak pro sváteční příležitosti, oslavu i nečekané návštěvy, si již nikdy nebudete dělat starosti s dostupnými surovinami.

Thermomix Chip
Thermomix Chip

Jídelníček své domácnosti můžete plánovat na týdny dopředu, na nákupy se pak můžete vydat s aplikací ve svém chytrém telefonu, skrz kterou vám bude Thermomix generovat nákupní seznam.

Špičkový servis jako bonus

Společnost VORWERK řadí Thermomix mezi prémiové produkty. K pořizovací ceně 29 395 Kč tak dostanete dlouholetý servis, možnost zaškolení a 190 chutných receptů.

Domluvte si kompletní prezentaci přístroje Thermomix přímo ve Vaší kuchyni!

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

One Comment - Napsat komentář

  1. Vítám hlavně funkci „recepty“! Vaření mě baví, ale nejsem zdatná ve vymýšlení receptů. Přijde mi sympatické držet krok s dobou.. tedy dotyková obrazovka a využití aplikací. Nějaký takový přístroj si chci už delší dobu pořídit.. silně právě přemýšlím o Thermomixu. Máte někdo vlastní zkušenosti s tímto přístrojem? Slyšela jsem na něj zatím jen kladná hodnocení. Docela velké plus vidím v tom, že zvládá více činností, na které bych normálně potřebovala vícero robotů, takže mi ušetří místo v kuchyni:)

    Reagovat

Přidejte komentář