Udělejte si v dílně pořádek s ABstore.cz

Trápí vás nekonečný chaos ve vaší dílně? Zorganizujte si nářadí, šrouby, kotouče a další příslušenství pomocí vhodného nábytku. Připravili jsme pro vás společně s e-shopem ABstore.cz několik praktických příkladů.

Nemáte kde pracovat? Pořiďte si nový ponk do dílny

Nemáte v dílně kvalitní pracovní plochu? Je stůl již starý, pracujete vlastně spíše na podlaze? Zřejmě nastal čas vybavit dílnu novým pracovním stolem. Ponky, jak se jim také říká, jsou konstruovány tak, aby vydržely i zátěž, která by běžné stoly rychle opotřebovala. Jejich výška je navíc ideální pro práci ve stoje.

Ponk do dílny

Obchod ABstore nabízí několik druhů stolů dle vašich potřeb. Vyhoví jak běžnému „hobby“ kutilství, tak i profesionálnímu nasazení. Stoly se pohybují v šířkách 600 mm – 2200 mm.  Ponky jsou vyráběny z různých materiálů čítajících dřevo, ale i robustní kov, či kámen.

Stoly je nutné vybírat dle vašich potřeb – v nabídce naleznete základní dílenské ponky vhodné pro řemeslné pláce, ale i robustnější modulární stoly, které jsou stavěné pro pravidelné rány kladivem a další práce, které materiál značně namáhají. Samozřejmostí je volba z různých typů desek – od dřevěných přes hliníkové až po kovové.

TIP: Prozkoumejte nabídku pracovních stolů přímo u prodejce: Dílenské ponky a pracovní ponky.

Ke skladování však ponk neslouží: Pracovní skříně

Ponky však (s výjimkou několika zásuvek) neslouží ke skladování nářadí. Také se vaše stoly proměnily v hromadu kladiv a dalšího odloženého nářadí? Napravte to vhodnou dílenskou pracovní skříní.

Pracovní skříň

Skříně nabízené obchodem ABstore jsou určené primárně pro profesionální využití, vydrží tak i roky pravidelného používání – do domácnosti se jedná o investici prakticky na celý život.

Nábytek je určen pro uskladnění ručního nářadí, prostor se však najde i pro drobné součástky a potřebné výrobní materiály. V profesionálním prostředí potěší prostor pro bezpečné uložení výpočetní techniky. Vybírat lze dílenské kovové skříně v několika barvách.

Na drobnosti poslouží speciální organizéry

Posledním užitečný pomocník, kterého vám doporučíme, skladuje drobnosti, ušetří ale spoustu starostí. Jedná se o organizéry na šroubky a další drobný spojovací materiál.

Závěsný organizér

Zakoupit můžete praktické boxy se zásuvkami na jednotlivé šrouby, hřebíky, matice a další. Učiňte přítrž šroubkům válejícím se po stole, na podlaze a v dalších zákoutích vaší dílny!

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář