Usnadněte si péči o balkonové květiny díky samozavlažovacím truhlíkům

Ještě jste neměli možnost seznámit se se samozavlažovacími truhlíky? To je velká škoda. Jejich největší předností je, že vám po celou dobu používání velmi ulehčí starost o zasazené rostliny. Bez obav si budete moci odcestovat na prodloužený víkend a nic se nestane, když květiny nezalijete každý den.

Hezký design a ulehčení péče

Samozavlažovací truhlíky dodávají nepostradatelnou vodu rostlinám pomalu a postupně. Jsou doplněny o tyčinku, nebo vysouvací nálevku, prostřednictvím nichž se do spodní části nalije voda. Pak už nezbývá nic jiného, než aby si vysazené květiny či jiné rostliny odebíraly prostřednictvím kořínků vláhu dle individuální potřeby.

Samozavlažovací květináče

Potěší vás jistě i bohatá paleta barev, tvarů a velikostí, z nichž si samozavlažovací květináče i truhlíky můžete vybrat. Velmi trendy jsou květináče v dvoubarevném provedení, kdy je možné volit ze dvou tónů stejné barvy, nebo dvě odlišné barvy. Máte-li rádi klasiku, cihlovou barvu, nebo hnědou, nebo chcete-li si vybrat truhlík či květináč dle barvy oken nebo fasády, i vy najdete ten správný v provedení, které potřebujete.

Závěsné květináče dotvoří krásu předdveří

Pro ty, kdo chtějí, aby jejich předdveří, terasa nebo třeba pergola vypadaly úžasně, může sáhnout po závěsných samozavlažovacích květináčích. Díky nim můžete mít honosně kvetoucí a pnoucí se letničky nejhezčí v okolí. Jsou elegantní a hodí se jak do moderních exteriérů, tak k usedlostem, které dýchají venkovským stylem.

Hledejte velký výběr a dobré ceny

Jistě vás bude zajímat, kde je možné pořídit vybavení pro pěstování květin za skvělé ceny. Navštívíte-li e-shop Habitat-cz.cz, zjistíte, že nabízí mnohé varianty za příjemně nízké ceny. Nebude tak problém vyměnit nejen pár starých truhlíků, ale kompletně všechny a všech oknech i místech, kde je běžně ukládáte.

Usnadněte si péči o vaše krásné balkonové rostliny. Samozavlažovací truhlíky a květináče využívá stále více lidí. Vyzkoušejte je a nikdy se nebudete chtít vrátit k těm původním.

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář