Byty na Vackově, aneb když je developerský projekt kvalitní a lokalita výjimečná

Praha je rozmanitá a nabízí bydlení všech kategorií. Na své si přijde každý, ovšem v posledních letech se nabídka nových bytů v lepších lokalitách výrazně zmenšila. Developerských projektů je méně než v minulosti a zájemci proto nesmí otálet. Nejinak tomu je v případě bytů v poklidné části Horního Žižkova.

Za novým developerským projektem s názvem Byty na Vackově stojí zkušený developer Metrostav Development. Celkem pět budov s 347 byty, ateliéry a nebytovými prostory vyroste podél ulice Malešická a již nyní (při pohledu na ceník) je zřejmé, že zájemců o bydlení v lokalitě se slibnou budoucností bude víc než dost. Horní Žižkov se pozvolna transformuje na jedno z moderních center hlavního města a Vackov se zařadí k místům s ideálními podmínkami pro život. Podobných příležitostí na prodej bytů na Praze 3 je jako šafránu.

Byty na Vackově

Svěží architektura a byty, ve kterých se skvěle bydlí

Bydlení Na Vackově bude výjimečné, což je zřejmé již při pohledu na vizualizace. Metrostav neriskoval a obrátil se na profesionály ze studia MS Architekti – a právě pod jejich rukama vznikl návrh asymetrického souboru budov vybočujících z tradiční uliční linie. Přesto se jim povedlo objekty zasadit do stávajícího prostředí s citem – výsledkem je odlehčení jeho současné podoby. Budoucí majitelé bytů se mohou těšit na dostatek soukromí a ti v nejnižších patrech budov i na možnost relaxace na předzahrádkách.

Byty na Vackově

A co se týče samotných bytů, budou v souladu se standardy dnešní doby. Architekti kladli důraz na vzdušnost, dostatek přirozeného světla, efektivní využití obytné plochy a praktická řešení. Nechybí balkony, lodžie, terasy ani parkovací stání.

Proč bydlet na Vackově?

V oblasti nedalekého Nákladového nádraží Praha-Žižkov vyroste významná obchodní a rezidenční čtvrť, což pro přilehlý Vackov znamená jediné – zvýšení již tak dobré úrovně občanské vybavenosti. Přesto zůstane místem, pro které je charakteristická poklidná atmosféra. Tu si však nepleťte s nudou – možností volnočasového využití je zde víc než dost. Kromě malebného parku Židovské pece se mohou obyvatelé vydat po cyklostezce na Kralupské dráze směrem od Krejcárku až po Velkou Hrabovku. anebo na procházku v pietním prostředí Olšanských hřbitovů. Anebo se jednoduše vydat do některé ze stylových hospůdek či restaurací, oblíbeného kina Aero nebo za historickými památkami.

Byty na Vackově

Chcete se o developerském projektu dozvědět více? Podrobnější informace včetně ceníku, termínů kolaudace a způsobu, jak financovat bydlení, najdete na byty.navackove.cz.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář