Hobby dárky netradičně – od přípravy kávy k pasení ovcí

Káva jako zážitek

Možná se v nadpisu trošku ztrácíte a nevíte, co si pod tím představit. Po přečtení tohoto článku budete ale už v obraze. Představíme vám totiž pražskou agenturu, která se zabývá zprostředkováním neuvěřitelných zážitků. A takové zážitky jsou skvělé a originální dárky k jakékoliv příležitosti. Kromě známých a oblíbených letů balonem a jízd ve Ferrari nabízí zážitková agentura ESENNCE.cz také zážitky, které umožní účastníkovi vyzkoušet si nový koníček nebo třeba netradiční povolání na zkoušku.

Baristou za jeden den

Nespleťte si baristu s barmanem. Barista je profesionál v přípravě kávy, jeho práce začíná u znalosti historie a zpracování kávy a končí šálkem toho nejlahodnějšího nápoje. Jedná se dnes o velmi rychle se rozvíjející odvětví, každá lepší kavárna zaměstnává v personálu alespoň jednoho špičkového baristu. Základní jednodenní kurz přípravy kávy můžete věnovat jako dárek i úplným kávovým laikům.

Kurz kávy

Dozví se spoustu zajímavostí, poznají cestu kávy od zrnka až po šálek a naučí se připravovat několik druhů nápojů. To vše pod vedením zkušených mistrů baristů.

Pro zapálené tvořilky

Tvořilka je pojem, který se mezi veřejností ujal pro označení osoby (a nejčastěji jsou to ženy), která ráda a často tvoří, zdobí, maluje, šije, plete, háčkuje…zkrátka, ráda si s prací vyhraje a je kreativní. Pokud máte mezi svými blízkými právě takovou tvořilku, máme pro vás tip na dárek, který je přesně pro ni. Zážitek, při kterém si bude moci vyzkoušet a vytvořit něco nového.

Hrnčířský kurz

Agentura ESENNCE.cz nabízí mezi tzv. hobby zážitky např. výrobu vlastních šperků, kurz točení na hrnčířském kruhu, malování keramiky nebo třeba malbu na hedvábí. Zkrátka a dobře, zážitkový dárek nemusí být jen adrenalinový skok padákem, potěšíte jím i vaši maminku nebo babičku.

Bagristou, metařem, pasáčkem ovcí

Další z oblíbených kategorií zážitkových dárků jsou tzv. povolání na zkoušku. Vtipné zážitky jsou často věnovány jako dárky k významným životním jubileím nebo jako svatební dary. A mají úspěch. Na jeden den můžete obdarovanému umožnit být bagristou, popelářem nebo metařem, sládkem v pivovaru anebo pasáčkem ovcí. Právě poslední zmiňovaný zážitek „Pasení ovcí v Beskydech“ patří mezi vůbec nejoblíbenější zážitkové dárky.

Paseni ovcí


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář