Nábytek na míru: Vestavěné skříně

Objevte kouzlo nábytku, který je vytvořen přesně pro Vaše potřeby. Kouzlo nábytku, který je zpracován naprosto bezchybně. Ušetří Vám mnoho času a nabídne Vám spoustu praktických zlepšováků. V dnešním článku se zaměříme na vestavěné skříně na míru.

O vestavěných skříních

Vestavěná stěna v ložniciVestavěné skříně jsou jednou z nejstylovějších součástí interiéru. Jedná se o řešení vyráběné na míru, může proto být nákladnější. Výhody spojené s pořízením vestavěné skříně ale náklady mnohonásobně převyšují.

Výhody vestavěných skříní na míru

  • Maximální využití dostupného prostoru
  • Velký objem úložných míst
  • Vnitřní rozložení dle osobních potřeb
  • Žádná těžko dostupná místa, kde se hromadí prach
  • Design, materiály, provedení kompletně na míru dle požadavků

Praktické detaily, které zpříjemní život

Říkáte si, že si raději pořídíte hotové řešení a spokojíte se s kompromisy? Děláte chybu. Dokážete si představit, že si možná celý život budete stěžovat na nedostatky skříně, která Vám zkrátka nevyhovuje?

S nábytkem na míru se Vám toto nestane, můžete si navrhnout každou polici, zásuvku, ramínkovou tyč atd. Bonusem mohou být vlastní kravatníky, páskovníky, kalhotníky, držák na vysavač, na žehličky a mnoho dalšího. Realizovat se dá každá Vaše představa.

Navrhněte si skříň online

Nechce se Vám do obchodu ani nic řešit s řemeslníkem? Pak je tu pro Vás služba Návrh vestavěné skříně online, kde celý proces návrhu vestavěného nábytku zvládnete během několika minut v pohodlí svého domova.

Svůj 3D model můžete jednoduše vytvořit ve webové aplikaci, nastavíte rozměry, výbavu, materiál, dvířka a další detaily. Návrh pak můžete odeslat ke kalkulaci, kterou Vám pracovníci elektronicky zašlou do dvou pracovních dnů vyhotovenou.

Skříně na míru od společnosti STAKO

Vestavěná šatní skříň od společnosti STAKO
Vestavěná šatní skříň od společnosti STAKO

Firma STAKO působí na českém trhu s nábytkem již od roku 1999. Jedná se firmu rodinného charakteru, která se soustředí výhradně na výrobu a montáž úložného nábytku na míru. V současnosti se STAKO v ČR řadí mezi přední výrobce a prodejce vestavěných skříní a ostatního nábytku na míru.

Díky rodinnému přístupu je samozřejmostí osobní konzultace celého návrhu, odborné poradenství od specialistů a dlouhodobý servis. V Praze můžete také navštívit dvě předváděcí studia, kde se můžete poradit a nechat si zdarma a nezávazně vytvořit grafický návrh a cenovou kalkulaci své vestavěné skříně.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář