Nano impregnace – dejte sbohem promočeným botám

Také Vás v zimě trápí promočená chodila od prosáklého sněhu? Poctivě impregnujete svým dětem boty a výsledek je přitom stejně nulový? Dejte sbohem impregnacím 20. století a používejte produkty současnosti. Přečtěte si více o revoluční Nano impregnaci.

Přednosti Nano impregnace

Jedná se převratný druh impregnace využívající nanotechnologii. Směr obsahuje pouze vodu a nanočástice křemíku a dodává botám a textilu požadované nepromokavé vlastnosti. Ty jsou mnohonásobně vyšší než u zastaralých způsobů impregnace obuvi (vosk, teflon, olej…). Mají i nesrovnatelně delší životnost.
Stavba Nanočástic navíc nebrání průchodu vzduchu, a tak může chodidlo neomezeně dýchat. Překonává tak neduhy současných impregnací, které jsou sice účinné, ale potí se v nich nohy.

Hlavní přednosti Nano impregnace

– Dokonalá nepromokavost bot a textilu
– Dlouhá životnost až v řádu měsíců
– Odolnost proti mechanickému narušení
– Nebrání přirozené cirkulaci vzduchu
– Složení nezatěžující životní prostředí

Na co je Nano impregnace vhodná

Nano impregnace je určena především pro použití na obuv. Je vhodná pro všechny typy obuvi a látek, vč. kůže. Na názorném videu vidíte rozdíl mezi nohavicí bez impregnace a nohavicí ošetřenou Nano impregnací. Video znázorňuje princip lotosového květu, na kterém je technologie založena.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9L13S0r5Qzo

Kde zakoupit Nano impregnaci?

Nyno impregnaci zakoupíte například v internetovém obchodě www.Nano-concept.cz na adrese http://www.nano-concept.cz/nano-impregnace-bot-a-obuvi/ v ceně 350 Kč za lahev o objemu 250 ml. Jedná se o originální patentovaný výrobek německé technologie. Kromě bot zvládne naimpregnovat i oblečení, lyžařskou výstroj, autopotahy, ubrusy, ložní soupravy, sedací soupravy, koberce a další textily.


Zde můžete mít reklamu trvale za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář