Nová netradiční příležitost k bydlení: Rezidence se klikatí krajinou jako had

Netradiční a současně maximálně funkční bydlení, které je také velmi povedené z hlediska celkového designu, vzniklo v Praze. Název projektu Rezidence Hadovitá není náhodný. S hadem má totiž společný vzhled. Zalíbí se vám a najdete na prestižní pražské adrese nový domov?

Svažitý terén byl obrovská výzva

Bydlení v Rezidenci Hadovitá bude možné hned ve třech bytových domech, které vyrostly v komplikovaném terénu – ve svahu na Michelské stráni. Návrh i samotná realizace byly velkou výzvou pro developerskou společnost Metrostav Development a.s. i pro architekty z Arx Studia. Výsledek se podařil na výbornou. Celkem 3 bytové domy se terénem klikatí jako had a právě díky tomu má projekt nevšední vzhled a současně nabízí velmi komfortní bydlení, které splňuje vysoké nároky.

Rezidence Hadovitá

Minimalisticky řešené byty jako velká výhoda

Nové byty na Praze 4 jsou k mání v dispozicích 1+kk až po 4+kk a v nabídce jsou také ateliéry. Byty v přízemí mají předzahrádku, ostatní mají lodžii nebo i dva balkóny, ze kterých si jejich majitelé budou užívat krásný výhled na Prahu. Architekti navrhli byty tak, aby si každý mohl své bydlení snadno přizpůsobit vlastnímu vkusu. K vybavení proto patří bílé dveře, koupelna v neutrálních tónech a stylová podlaha v dubovém dekoru.

Minimalistický interiér

Velkou výhodou je lokalita

Byty se nachází v oblíbené lokalitě Praha 4 Michle. Je to městská část s vysokou bezpečností, vhodná zejména pro rodiny. Výhodou je dobré spojení s centrem města i s přírodou, blízkost škol, školek a obchodů. Nechybí ani bohaté možnosti kulturního i sportovního vyžití.

Jedinou menší nepříjemností je, že prodej bytů v Praze 4 byl již zahájen, takže některé jsou již prodané. Prohlédněte si aktuální nabídku na rezidencehadovita.cz, kde najdete popis jednotlivých bytů, jejich plány a samozřejmě i ceník. Pokud budete koupi financovat skrze hypotéku, doporučujeme věnovat několik minut přečtení tohoto článku.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář