Nová netradiční příležitost k bydlení: Rezidence se klikatí krajinou jako had

Netradiční a současně maximálně funkční bydlení, které je také velmi povedené z hlediska celkového designu, vzniklo v Praze. Název projektu Rezidence Hadovitá není náhodný. S hadem má totiž společný vzhled. Zalíbí se vám a najdete na prestižní pražské adrese nový domov?

Svažitý terén byl obrovská výzva

Bydlení v Rezidenci Hadovitá bude možné hned ve třech bytových domech, které vyrostly v komplikovaném terénu – ve svahu na Michelské stráni. Návrh i samotná realizace byly velkou výzvou pro developerskou společnost Metrostav Development a.s. i pro architekty z Arx Studia. Výsledek se podařil na výbornou. Celkem 3 bytové domy se terénem klikatí jako had a právě díky tomu má projekt nevšední vzhled a současně nabízí velmi komfortní bydlení, které splňuje vysoké nároky.

Rezidence Hadovitá

Minimalisticky řešené byty jako velká výhoda

Nové byty na Praze 4 jsou k mání v dispozicích 1+kk až po 4+kk a v nabídce jsou také ateliéry. Byty v přízemí mají předzahrádku, ostatní mají lodžii nebo i dva balkóny, ze kterých si jejich majitelé budou užívat krásný výhled na Prahu. Architekti navrhli byty tak, aby si každý mohl své bydlení snadno přizpůsobit vlastnímu vkusu. K vybavení proto patří bílé dveře, koupelna v neutrálních tónech a stylová podlaha v dubovém dekoru.

Minimalistický interiér

Velkou výhodou je lokalita

Byty se nachází v oblíbené lokalitě Praha 4 Michle. Je to městská část s vysokou bezpečností, vhodná zejména pro rodiny. Výhodou je dobré spojení s centrem města i s přírodou, blízkost škol, školek a obchodů. Nechybí ani bohaté možnosti kulturního i sportovního vyžití.

Jedinou menší nepříjemností je, že prodej bytů v Praze 4 byl již zahájen, takže některé jsou již prodané. Prohlédněte si aktuální nabídku na rezidencehadovita.cz, kde najdete popis jednotlivých bytů, jejich plány a samozřejmě i ceník. Pokud budete koupi financovat skrze hypotéku, doporučujeme věnovat několik minut přečtení tohoto článku.


Zde můžete mít reklamu trvale za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář