Odpadní vody musí být vypouštěny šetrně

Spotřeba domácností neustále roste, výjimkou není ani spotřeba vody. Berete při vypouštění odpadních vod z Vašeho obydlí ohled na životní prostředí? Podívejte se, co by nemělo v žádném domě produkujícím odpad chybět.

Plastová jímka (žumpa) Bresco

Jedná se o klasické „nouzové“ řešení shromažďování splaškových odpadních vod z domácnosti. O řešení hovoříme v uvozovkách jako o nouzovém, jelikož se v případě žumpy jedná o bezodtokové řešení praktikované pouze v oblastech (typicky na malých vesnicích), kde nelze napojit odpadní vody do stokové sítě s centrální čistírnou (města).
Jímky jsou bezodtokové, výrobce Bresco je nabízí ve 14 rozměrech, o objemech v rozsahu 1,5 – 20 m3. Výhodou těchto jímek je jejich nízká hmotnost, vysoká odolnost, dlouhá životnost, jednoduchá montáž a mnoho dalšího. Detailní informace naleznete na webu výrobce.

Plastové septiky Bresco

Řešení umožňující mechanické předčištění komunálních odpadních vod. Septiky pracují na bázi pískových filtrů a splňují veškeré standardy kvality. Dle výkonu jsou nabízeny septiky pro 4 – 20 osob. Jsou vyrobeny z pevného, vysoce odolného plastu. Díky tomu celé řešení vyniká zejména svou hmotností a nerezavěním. Detailní informace zasílá výrobce na požádání.

Septik Bresco

Čistírna odpadních vod HYDRO 3000

Revoluční novinka, čistírna odpadních vod HYDRO 3000, nahrazující starší model BR EKO, přichází pouze s pozitivními novinkami. Čistírna disponuje díky novým technologiím ještě větším výkonem než předchůdce a přitom za nižší pořizovací náklady.
Jde o celoplastovou domovní čistírnu odpadních vod, řadí se do domovních zařízení pro čištění odpadních vod a zaručuje v současné době nepřekonatelnou čistotu splaškových vod odcházejících z objektů.
Detailní popis funkce a další technické parametry jsou k dispozici na webových stránkách společnosti Bresco, a. s..

O firmě BRESCO, a. s.

Společnost se zabývá výrobou a distribucí samonosných plastových jímek, žump a septiků. V oboru má bohatou 18tiletou praxi. Za dobu svého působení na trhu společnost dokázala vyvinout produkty vysoké kvality a přitom si zachovat příznivé ceny.
Zajímavým produktem je i prezentovaná čistírna odpadních vod, kde výrobce garantuje vysokou účinnost a spolehlivost celého řešení. Do portfolia služeb zapadá i kvalitně řešená vodoměrová šachta.

Detailní informace se dočtete na internetových stránkách www.jimky-zumpy-septiky.cz.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář