Uvažujete o koupi nových dveří? Hitem jsou vysoké skleněné

S příchodem jara nastává čas rekonstrukcí domů a bytů. Neměli byste při nich zapomínat na dveře. Nejenže člení váš domov na jednotlivé pokoje, ale stále více jsou neodmyslitelným designovým prvkem. Podívejte se, jaké dveře lidé nejčastěji kupují.

Posuvné dveře šetří místo a zútulní váš domov

Posuvné dveře ocení zejména lidé, kteří musí šetřit prostorem. Dveře jednoduše zasunete do stěny či podél ní. Jejich další předností je optické zvětšení interiéru. Pokud necháte dveře otevřené, budete mít dojem, že se váš domov zvětšil až o několik metrů.

Oknoplastik

Jasná volba pro tmavé interiéry – skleněné dveře

Máte doma šero, i když svítíte vším možným? Skleněné dveře jsou jako na míru pro vás. Propustí světlo a díky širokému výběru skleněných výplní s různými vzory si jistě vyberete ty pravé.

Zapomeňte na střepy. 8 mm silné sklo, které nabízí společnost Oknoplastik, jen tak lehce nerozbijete. Ani když si z něj vaše dítko udělá fotbalovou branku.

Oknoplastik

Trendy jsou vysoké a široké interiérové dveře

Interiérové dveře už přestávají být pouhou nezbytností v našich domech a bytech. Návrháři a architekti v nich vidí potenciál vkusného interiérového doplňku. A hitem posledních let se stávají dveře vysoké a široké.

Výjimkou nejsou ani 210 cm vysoké dveře, které přesahují průměrnou výšku dveří o víc než deset čísel. Takové dveře působí luxusně a majestátně. Vyrábí se ale i dveře gigantických rozměrů s výškou 3,7 metru a šířkou 1,25 metru.

Obří dveře jsou skutečnou dominantou interiéru a díky nim se budete cítit jako na zámku. A jejich rozměry uvítáte při stěhování objemných věcí.

Oknoplastik

4 přednosti společnosti Oknoplastik

Při hledání výrobce buďte obezřetní. Vždy se vyplatí vsadit na prověřeného českého výrobce. My doporučujeme společnost Oknoplastik, která vyrábí na míru i oblíbené posuvné interiérové dveře, a to hned ze 4 důvodů:

  • prodloužená 5letá záruka na interiérové dveře,
  • výběr až z 21 barev, které můžete kombinovat na výplních i zárubních dveří,
  • desítky modelů dveří, 30 skleněných výplní,
  • sladění vchodových dveří s vnitřními.

Zde můžete mít reklamu trvale za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář