Vybíráme bydlení! Rodinné byty a domy v Praze

Hledáte nové bydlení V Praze? Preferujte novostavbu? Uvažujete o koupi nového bytu či rodinného domu? Záleží vám dobré lokalitě? Pak vás jistě osloví nabídky developerů, kteří nabízejí velmi zajímavé, moderní a kvalitní bydlení v novostavbách, jež jsou ve velice exkluzivních lokalitách s dobrou dostupností do centra naší metropole.

Jaké možnosti máte při výběru kvalitního developera?

Vždy se podívejte na jeho historii, reference a kolik dokončil úspěšných projektů, jež jsou podobné vaší poptávce. Největšími a nejsilnějšími developery, kteří nabízejí prodej bytů v Praze, jsou společnosti Central Group, FINEP a Skanska. Díky silnému a stabilnímu zázemí, které předchází problémům, jsou schopni nabídnout pro prodej bytů velice dobré podmínky. V loňském roce tato “silná trojka” realizovala přes 35 % z celkového prodeje 6 650 bytů, jež vstoupily na trh s pražskými nemovitostmi. Bohužel ani těchto více než 6 a půl tisíce nových bytů, jež přinesly developerské projekty v Praze, nestačilo pro uspokojení trhu, a tak poptávka bytů v Praze stále převyšuje nabídku. Důvodem této bezútěšné situace je komplikované a časově velmi náročné povolování nových bytových projektů. České stavebnictví tak vloni kleslo o 7,6 % a je paradoxem, že v době hospodářského růstu, kdy je vysoká poptávka po novém bydlení, stavebnictví by mělo logicky růst. Opak je však pravdou.

 

Rezidenční projekt Kaskády Barrandov nabízí moderní a kvalitní bydlení 21. století.
Rezidenční projekt Kaskády Barrandov nabízí moderní a kvalitní bydlení 21. století.

FINEP nabízí kvalitní byty a domy v novostavbách

Český developer FINEP, který se na českém trhu s nemovitostmi pohybuje již od roku 1995 a je po léta vnímán mezi klienty svým etickým přístupem, nastartoval nyní VI. a VII. etapu prodeje bytů na Praze 5 – Kaskády Barrandov, jež se nacházejí nedaleko přírodního parku Prokopské údolí. Na Praze 5 jsou v současnosti k prodeji i nové byty a rodinné domy v Britské čtvrti, které jsou součástí nově vznikajícího Západního města. V nabídce FINEP jsou nyní připraveny k prodeji i zajímavé byty na Praze 10 Nad Přehradou nedaleko Hostivařské přehrady a také na Malém háji ve Štěrboholech. Nový byt můžete nyní získat i velmi žádané pražské lokalitě na Proseku, které prošla v uplynulé dekádě nebývalou proměnou.

Projekt Prosek Park společnosti FINEP patří k nejoblíbenějším pražským lokalitám.
Projekt Prosek Park společnosti FINEP patří k nejoblíbenějším pražským lokalitám.

Chcete-li vědět o nabídce nových bytů a domů více, kontaktujte ještě des společnost FINEP. Součástí nabídky bytů i rodinných je i jejich financování.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář