Zahradní párty? Ne bez pořádného vybavení!

Zahrada je prostorem pro mnoho příležitostí. Připravte se na léto a vybavte svou zahradu vším, co budete potřebovat pro uspořádání neobyčejné sousedské „grilovačky“.

Jídlo je základ: Gril nebo krb?

Připravit dobré steaky, hamburgery, nebo ryby s vhodnou přílohou na grilu je výzva pro nejednoho z nás. Základem je však kvalitní gril, který vydá potřebnou teplotu. Máte takový?

Nejčastější volbou jsou dnes grily plynové, případně na dřevěné uhlí. Ty nejlepší kousky umí kromě klasického grilování dnes i udit, obsahují vestavěný teploměr a samozřejmostí jsou prostorné odkládací plochy.

Pokud nechcete své hosty zaskočit průměrným  jídlem, nebojte se investovat větší částku do kvalitního grilu.

A pak si sedneme: Zahradní nábytek

Příjemné posezení u piva, to k našemu národu patří. Plastový nábytek je sice častou provizorní Zahradní nábytek dokáže podtrhnout krásu zahradyvolbou, ale nadšeni z něj nikdy nebudete.

Doporučujeme kvalitní nábytek například zahradní nábytek z týkového dřeva, který lze sehnat za přijatelné ceny a vydrží vám několik sezón.

V létě (zejména pokud máte bazén) využijete i lehátka, na kterých se můžete slunit od rána do večera.

Kdyby pršelo: Zahradní stany

Pokud Vaše zahrada postrádá větší krytou plochu, každou sešlost může zhatit počasí. Buďte připraveni a pořiďte si zahradní párty stan. Ideální řešení, které je snadné na instalaci a v zimě jej snadno uskladníte.

Stany lze zakoupit v rozměrech 3 × 3 m až 6 × 12 metrů za ceny od 3000 Kč. Můžete je ozdobit LED osvětlením nebo vybavit moskytiérou, komáři už vás tak nikdy nebudou obtěžovat.

Když se zábava protáhne: Solární zahradní svítidla

Když se oslava podaří, obvykle se protáhne do pozdních hodin. Buďte na tuto možnost připraveni! Zahradní osvětlení lze dnes pořídit za pár set korun. Hitem jsou solární zahradní svítidla, která šetří vaši peněženku.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář