Pro ty, kteří nejsou zručnými kutily, jsou tu služby hodinového manžela

Mužský svět se postupem času mění a to, co bylo před třiceti lety tabu, se dnes stalo běžnou součástí života. Muži si začali barvit vlasy i vousy, chodí do kosmetických salonů, na pedikúru, zbavují se ochlupení a čím dál častěji se chtějí ve svém zaměstnání věnovat duševní práci, než té manuální. Ubývá zručných kutilů, protože děti k práci rukama nemají žádný vztah a také ji nemají v rodině od koho odkoukat. Opravy v bytě nebo domě vždy dokázal zajistit někdo ze známých nebo z rodiny, a tak děti ani s ničím podobným pomoci nemohly. Hodinový manžel

Nabízí rozmanité služby z různých řemeslných oborů

Najednou jsou již dospělé a mnohdy ani netuší, jak se drží šroubovák nebo pilka, natož aby se pustily do opravy kohoutků nebo toalety. Protože ale existuje služba hodinového manžela, příliš se netrápí tím, že nejsou ti správní kutilové. Zajímalo by vás, jak služba hodinového manžela funguje? Můžeme si vzít příklad z pracovníků společnosti Hodinový manžel Praha. Pokud si některého z nich objednáte, tak jedině na drobné řemeslné práce. Erotické služby v žádném případě neposkytuje a domácí práce také neprovádí.

Objednávku můžete uskutečnit telefonicky, emailem nebo pomocí objednávkového formuláře. Na internetových stránkách společnosti Hodinový manžel Praha najdete výčet všech služeb, které pracovníci společnosti poskytují. Pokud v něm právě ta, o kterou byste měli zájem, chybí, poptejte se na ni a je možné, že i když v nabídce není, půjde zrealizovat. Služby jsou dostupné převážně pro občany nebo firmy z Prahy, popřípadě také pro ty, kteří se nacházejí ve vzdálenosti do 40 km od Prahy.

Instalatéři

Důležitou informací při rozhodování, zda nabídky společnosti Hodinový manžel Praha využít, je cena. Jednu její část tvoří cestovné a druhou hodinová sazba za práci. Ve většině případů lze službu zrealizovat do hodiny nebo hodiny a půl, ale obrátit se na společnost Hodinový manžel Praha můžete i s rozsáhlejšími zakázkami. U těch ale budou celkové náklady vyšší. Pokud by chtěl klient, aby pracovníci používali jím zakoupený materiál, má na to plné právo. Jinak jej zajistí pracovníci společnosti, klient nemusí hradit žádné zálohy a materiál vyúčtují až při konečném zúčtování. Hodinový manžel dokáže realizovat široké množství prací, například práce řemeslné, montážní, zednické, úklidové včetně čištění koberců atd.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář