Bezobložková stavební pouzdra Syntesis: Více než moderní bydlení

Bezobložková stavební pouzdra jsou řešením pro všechny, kteří touží po moderních posuvných dveřích v interiéru svého domu. Nejenže šetří místo, jedná se v současnosti nejspíše o nejstylovější cenově dostupný způsob oddělení dvou místností. Jak se instalují, jaké jsou výhody a další potřebné informace uvnitř dnešního článku.

Hlavní přednosti bezobložkových stavebních pouzder

Chcete, aby interiér vaší místnosti vzbuzoval dojem luxusu?

Bezobložkové dveře vynikají svým minimalistickým designem. Jsou tak vhodnou volbou pro moderní interiéry, kde oslňují svým minimalistickým vzhledem. Absence obložen dodává průchodu mezi místnostmi futuristický nádech, který bude obdivovat každá návštěva.

Maximální praktičnost: Konec starostí s prostorem pro dveře

Další výhodou – která je typická pro všechny typy posuvných dveří – je úspora prostoru. Řešení je tak perfektní do moderních bytů, kde je prostor řešen s maximálním ohledem na efektivitu – vysoký životní standard na omezené ploše.

Už žádné plýtvání místem kvůli křídlu klasických dveří!

Osadit lze jakékoli dveře, včetně skla

Velké možnosti jsou v oblasti volby samotných posuvných dveří. Stavební pouzdra po posuvné dveře můžete osadit vším dostupným včetně dveří celoskleněných, které celý dojem posouvají ještě o úroveň výše. Celý systém se tak bude vyjímat i v kancelářích, zasedacích místnostech, nemocnicích a podobně.

Jaká pouzdra doporučujeme?

Sáhněte po kvalitě v podobě stavebních pouzder Eclisse Syntesis Line. Vzhledem k bezobložkovému modelu se jedná o poměrně vyšší investici, která však při sladění se zbytkem interiéru stojí za výsledný efekt.

Pouzdra italského výrobce Eclisse zaručují maximální kvalitu provedení, jsou vyráběna na zakázku. Obdržíte je přitom do 6 týdnů od objednání! Český prodejce www.m-eclisse.cz vám poradí i s dodavatelem posuvných dveří. V Praze a okolí pak zajistí i samotnou montáž.

Jak na montáž svépomocí?

Hodláte pouzdro instalovat sami? Vhod vám přijdou následující videa, která celý proces velmi přehledně popisují.

Montáž pouzdra do sádrokartonové desky

Osazení pouzdra skleněnými posuvnými dveřmi


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář