Čištění koberců Praha

Přijdete po dlouhém dnu z práce a nemáte dostatek nálady ani energie na to, popadnout vysavač, kbelík s čistou vodou a pustit se do úklidu Vašeho bytu? Právě pro Vás začala v Praze fungovat společnost zabývající se profesionální péčí a čištěním koberců. Neváhejte a využijte unikátních služeb poskytovaných pečlivě zaškolenými pracovníky, kteří jsou připraveni vyčistit koberce ve Vašem bytě přesně podle Vašich představ.

Vysavač

Společnost také nabízí řadu spotřebičů a přístrojů sloužících k čištění a úklidu k zapůjčení přímo na svých internetových stránkách, tudíž není nutné utrácet vysoké částky za nákup vlastního vybavení, které bude dále jen bezdůvodně ležet v komoře. Více konkrétních informací o poskytovaných službách, ceníku a kontaktních údajů naleznete na internetových stránkách společnosti Čištění koberců Praha.

Bez problémů je možno vyčistit i velmi ušpiněné sedačky a koberce, které nebyli po několik let čištěny. Svépomocí toto zcela jistě nezvládnete, je nutné využít profesionální stroje na mokré čištění a profesionální chemii. Pokud čištění provádí skuteční profesionálové, nejsou překážkou ani skrvny od červeného vána na světlém koberci nebo mastné skvrny či skvrny od asfaltu či žvýkaček.

Mokré čištění koberců a čalounění probíhá díky tzv. extraktoru, což je speciálně uzpůsobený stroj na mokré čištění. Díky čerpadlu je do tkaniny pod tlakem vháněna voda smíchaná s čisticím prostředkem (ideálně značky Karcher). Tato směs je z koberce okamžitě odsávána a čištěný povrch tedy zůstává pouze mírně navlhlý. Koberce se tak nepoškodí a mokré čištění neškodí ani matracím a molitanu v sedačkách,


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář