Nábytek podle Jamie Olivera: Stůl a gril v jednom

Milujete venkovní posezení s přáteli, dobré jídlo a pití, ale stále to není ono? Možná vám pomůže Jamie Oliver, slavný kuchař z Anglie, který propůjčil své know-how a jméno kolekci zahradního nábytku od firmy Hartman. Výsledkem je unikátní multifunkční stůl, který promění vaše grilování k nepoznání. Proč vsadit na nábytek podle Jamie Olivera?

Nábytek Jamie Oliver

Už žádné pobíhání od stolu ke grilu

Když uspořádáte zahradní grilování, častým obrázkem jsou hosté sedící u stolu a nervózní hostitel pobíhající střídavě z kuchyně na zahradu a od hostů ke grilu. Jamie však ví, že pravé barbecue je především o pohodě.

A proto vymyslel zlepšovák, který vás dostane. Zahradní stůl má totiž ve svém středu zabudovaný prostor pro gril. Můžete tedy v klidu sedět se svými blízkými, popíjet víno a zároveň v klidu grilovat lahodné steaky. Nezní to jako sen? Podívejte se na přiložené video od samotného Olivera.

Jak to celé funguje?

Stůl z kolekce zahradního nábytku Jamie Oliver je konstruován unikátním způsobem – zatímco uprostřed může plát oheň, který rošt rozpálí dostatečně na to, abyste na něm mohli připravit i ty nejlepší steaky, okolo mohou spokojeně sedět hosté s rukama položenýma na konstrukci z hliníkové slitiny.

Před příchodem hostů tedy rozděláte oheň a připravíte si suroviny. Pak už můžete přivítat návštěvu a pomalu začít s vařením. Budete se divit, jak bude atmosféra jiná – nebudete nikam pospíchat, ostatní se dokonce rádi zapojí. Rychle se rozvine diskuse o tom, jak pokrmy připravují oni, či jak jim vaše suroviny chutnají (co by to přece bylo za vaření bez ujídání, že? :)).

Jamie vaří

Pohodlí při sezení zařídí židle, které jsou součástí celého setu. Jsou komfortně polstrované, mají příjemnou kávovou barvu.

Kvalitní zpracování zaručí značka Hartman

V oblasti zpracování celé konstrukce nejsou obavy na místě. Nejenže výrobce Hartman patří k výrobcům, kteří obecně kladou důraz především na kvalitu, design a funkčnost, ale zárukou kvality je i sám Jamie. Ten nábytek sám testuje na zahradě svého domu v prostředí deštivého Londýna – a stůl je po 4 letech stále jako nový.

Využití středové nádoby má alternativy

Nejste fanoušky grilování? Využijte prostor ve stole jinak: Jako velký květináč, či nádobu na chlazení šampaňského. Fantazii se meze nekladou.

Jamie souprava jo dining

Navštivte NabytekHartman.cz a přesvědčte se

Prozkoumejte nabídku českého e-shopu s nábytkem Hartman a objednejte set on-line z pohodlí domova:

» Otevřít katalog zahradního nábytku Hartman «


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář