Dobrý kompostér by neměl chybět v žádné zahradě

Také máte velkou zahradu a zatěžuje vás neustálý odpad vznikající při její údržbě? Posekaná tráva, větve ze stromků a keřů, odumřelé květiny, listí? Společnost Mountfield Vám nabízí bohatou nabídku kompostérů, které vyřeší Váš problém.

Kompostér do každé zahrady

Kvalitní kompostér by neměl chybět v žádné větší zahradě. Kompostéry jsou zpravidla plastové kvádry nebo jehlany o objemu přibližně 400 – 800 litrů. Slouží k uskladnění zahradního odpadu a jeho následné přeměně v přírodní domácí hnojivo.

Jak to funguje?

Do bioodpadu v kompostéru se přidají „užitečné mikroorganizmy“, které kompostování v porovnání s otevřeným kompostem několikanásobně urychlují. Zahradní odpad se pak při kompostování mění ve úrodný humus, který se odebírá zespodu kompostéru. Odebíráním humusu se odpad posouvá a nahoře se opět uvolňuje místo pro nový odpad – jednoduché a účinné.

Hlavní výhody kompostéru

Nespornou výhodou je samozřejmě zadržení pachu a přívětivější vzhled oproti tlejícímu odpadu v koutě zahrady. Vyráběním vlastního kompostu navíc kompostéry šetří životní prostředí a Vaše peníze.

Kompostéry

Nabídka kompostérů společnosti Mountfield

Společnost Mountfield, která se zabývá prodejem zahradní techniky, má v nabídce plastové kompostéry za rozumné ceny. Kompostéry v nabídce Vám usnadňují Vaší práci díky dvířkům pro snadné odebírání hotového humusu, ventilu pro regulaci prostupu vzduchu a provzdušňovacími otvory. Kompostéry jsou vyrobeny z mrazuvzdorného vysokohustotního polyetylenu. K dostání je i levnější kompostovací silo a potřebný urychlovač kompostu. Všechny zákazníky jistě potěší sedmiletá záruka.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

One Comment - Napsat komentář

Přidejte komentář