Hračky pro psy: Zábava skrývající mnoho užitečného

Je krásné projít se parkem a pozorovat psy a jejich majitele při společné zábavě, která ani přes svou zdánlivou jednoduchost nikdy neomrzí. Každý si teď jistě vybavil obrázek aportujícího miláčka, hry pro pejsky však nekončí u míčků, naopak zde spíše začínají.

Hračky pro psy jsou dnes navrhovány tak, aby z nich i samotné zvíře mělo prospěch: Pohybový, hygienický, relaxační a podobně. Pojďme se společně na některé zajímavé podívat.

Interaktivní hračky: Pro bystré smysly

I psi potřebují procvičovat mysl a bystrost. Samozřejmě nezasednou jen tak za hlavolamy. Interaktivní hračky pro psy zpravidla pracují na principu odměny. V první fázi tak pejskovi naznačíte princip hračky.

Následně už se bude sám snažit z hračky vydolovat pamlsek. Pokaždé však musí vynaložit promyšlené úsilí. Pejsek se tak udržuje velmi bystrý, což se hodí v mnoha situacích.

Dentální hračky: Ústní hygiena na prvním místě

Dentální hračky zase využívají přirozeného pudu něco ohryzávat. Kolikrát jste již viděli psa, který si nese v tlamě například klacek?

Dentální hračky pro psy tak zároveň s tím, jak je pejsek okousává, čistí jeho chrup. Ten je tak s vyšší intenzitou používání dokonale udržován. Pes má svěží dech a zdravé zuby, které vydrží až do pokročilého stáří i přes výhradní konzumaci tvrdých granulí.

Hračky jsou obvykle z tvrdé gumy, jsou samozřejmě stavěné na vyšší zátěž a chlubí se tak vysokou odolností a životností.

Hračky pro aportování: Klasika, bez které by to nešlo

Velká kategorie, kterou zkrátka nelze nezmínit. Aportování patří mezi první sport a hru, kterou si se psem spojíme. Kromě toho se jedná o hru, která dokonale prohlubuje pouto mezi mazlíčkem a páníčkem.

Aportovat můžeme cokoliv od klacků přes míčky až po létající talíře. Velkým hitem posledních sezón je aportovací házeč, se kterým i přes poměrně malé úsilí míček dohodíte velmi daleko i pro ty největší psy.

Kde vše zakoupit?

Doporučujeme zavítat do internetového obchodu MujMazlik.cz. Naleznete zde mimo výše zmíněné hračky pro psy i kvalitní krmiva, pelíšky, vodítka a vše ostatní, co k pejskům patří.

Jste-li skuteční milovníci zvířat, i další vaši mazlíčci možná odstanou dárek právě od MujMazlik.cz. V obchodě totiž naleznete potřeby také pro kočky, hlodavce, ptáky i plazy a obojživelníky.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář