Představujeme IVT GEO 312 – nejúspornější tepelné čerpadlo země/voda

Pro koho je toto tepelné čerpadlo vhodné? Pro ty z Vás, kteří hledají spolehlivý zdroj tepla, který zvládne i teploty hluboko pod nulou, má nízké provozní náklady a jež je zhotoven z nejkvalitnějšího materiálu.

V čem IVT GEO 312 vyniká?

Předností má toto tepelné čerpadlo celou řadu.

Začněme topným faktorem SCOP, který dosahuje hodnoty 5,6 (35 °C), což je

  • 10 % více než u čerpadla IVT Premiumline EQ
  • 19 % více než u čerpadla IVT Greenline HE
  • 25 % více než u čerpadla IVT Greenline HA

Dále jsou tu nízké náklady na provoz, kdy tepelné čerpadlo IVT GEO 312 nepotřebuje revizi chladiva a zároveň je s ním spojena záruka 5+10 let. Tento výrobek má navíc hodnocení A+++ energetické třídy dle EN14825.

IVT GEO 312 je schopno ohřát na 40 °C celkem 280 litrů vody, což je o 40 litrů více, než zvládl předhůzce v podobě IVT PremiumLine EQ (viz níže)

Porovnání IVT GEO 312 s předchozími modely
Porovnání IVT GEO 312 s předchozími modely

V perexu tohoto článku jsme zmínili kvalitu použitých materiálů. Zásobník tohoto čerpadla je zhotoven z nejkvalitnějšího nerezu na trhu, kvalitou nebylo šetřeno ani na izolaci, která snižuje tepelné ztráty a hlučnost (hladina akustického tlaku v hloubce 1 m je jen 31 – 35 db(A) ).

Hodí se pro novostavby i rekonstrukce

Nejvhodnější doba k pořízení tepelného čerpadla je situace, kdy vybíráte zdroj tepla pro novostavbu, či Vám dosluhuje stávající topný systém, které v rámci rekonstrukce plánujete nahradit. V obou případech se vyplatí zvážit jako alternativu právě IVT GEO 312, které se perfektně přizpůsobí potřebám domů (i těch, u nichž nelze přesně spočítat tepelnou ztrátu).

V případě, že Vás IVT GEO 312 oslovilo a uvažujete o něm jako o zdroji tepla, neváhejte kontaktovat odborníky společnosti IVT, s.r.o. Do 31. 5. 2016 máte možnost toto tepelné čerpadlo získat v rámci prodejní akcie „Švédská kvalita 2016“ za zvýhodněných podmínek.


Zde můžete mít reklamu trvale za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář