Rezidence NA VACKOVĚ: Perfektní bydlení na Praze 3

Došli jste k závěru, že potřebujete lepší bydlení? Ať už jsou důvodem pro změnu nevyhovující dispozice stávajícího bytu, lepší občanská vybavenost okolí nebo něco úplně jiného, nesnažte se hledání nového příbytku uspěchat. Přestěhování výrazně ovlivní váš budoucí život a chcete-li, aby vše dopadlo na výbornou, dejte si na čas a najděte tu nejlepší adresu. Místo, které vám poskytne jedinečnou kombinaci všech vámi požadovaných vlastností. Pokud preferujete soukromí, klid a zároveň těsnou blízkost centra Prahy, máme pro vás tip. Bytové jednotky v rezidenci NA VACKOVĚ představují investici, která se neodmítá!

Projekt Na Vackově staví společnost Metrostav Development, která již v lokalitě horního Žižkova vybudovala úspěšnou Alfarezidenci. Nové byty na Praze 3 vznikají v rámci dvou etap a celkem vznikne pět objektů s 331 bytovými jednotkami. S ohledem na dispozice 1+kk až 4+kk je zřejmé, že budoucí rezidenti budou svobodní mladí lidé, rodiny s dětmi i starší bezdětné páry. Jiným slovy každý, kdo si potrpí na vysoký standard bydlení a nespokojí se s průměrem.

Projekt rezidence NA VACKOVĚ

Architektonické pojetí budov je jedním slovem povedené. Budovy ustupují od uliční linie a vnáší do ní asymetričnost a členitost. Přesto charakter lokality nijak nenarušují a velmi dobře do ní zapadají.

Na Vackově

Levné byty v Praze (budovy A, B a C) budou dokončeny na závěr roku 2016 a předání bytů proběhne do konce roku 2017. Zahájení výstavby budov D a E je plánováno na polovinu roku 2016. Již nyní je nadpoloviční většina bytů beznadějně prodaná, což je pro atraktivní projekty v Praze typické.

Detail interiéru bytu Na Vackově

Pokud stále váháte, zajeďte se do lokality horního Žižkova podívat. Poznejte okolí a projděte se v malebném parku Židovské pece. Vezmete-li si s sebou kolo, rozhodně si udělejte výlet po cyklostezce na Kralupské dráze. Večer si zajděte do jedinečného Kina Aero nebo na večeři do některé z vyhlášených restaurací. A pak si představte, že byste takové dny mohli zažívat pravidelně… Aktuální informace najdete na byty.navackove.cz.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář