Jak na to: Navrhujeme koupelnu na internetu

Obáváte se, že návrh koupelny vás bude stát spoustu nervů, dny a týdny dohadů a ještě výdaje za konzultace s odborníkem? Poradíme vám, jak si se vším poradit v klidu během několika minut. Vyzkoušejte internetový návrhář koupelen na http://www.levna-koupelna.cz/navrhar/. V článku si navrhneme ukázkovou koupelnu a přesvědčíme vás, že toto není budoucnost – toto je přítomnost.

1)     Tvar a rozměry koupelny

První krok návrhu je logický a jednoduchý. Vyberete si tvar vaší plánované koupelny a následně ještě doplníte délku jednotlivých zdí. Dostanete tak reálný půdorys.

Návrh koupelny - Krok 1

V našem návrhu jsme zvolili obdélníkovou koupelnu štědrých rozměrů 400 × 200 cm.

2)     Interiér koupelny

Po potvrzení získáváte náhled daného půdorysu, do kterého umisťujete další vybavení. Jako první je vhodné dle plánu umístit dveře a případná okna nebo příčky.

Pak už jednoduše skládáte nábytek, spotřebiče a další nutnosti dle přání. V konfigurátoru lze navolit nejrůznější od vany a sprchového koutu přes záchody a umyvadla až po nábytek, pračku, radiátor a držák na toaletní papír. Nic vám nebude chybět.

Návrh koupelny - Obrázek 2

U každého kusu pak zvolíte konkrétní rozměry, přesně tak díky pravítku poznáte, kde zbyde kolik místa a zda je vůbec reálné vybavení v koupelně poskládat.

 

V naší zkušební koupelně s místem problém nebyl. Umístili jsme tak i přes přítomnost okna rohovou vanu, dvojité umyvadlo, záchod a bidet. Potěší detaily jako koupelnové topení na ručníky, či praktické zrcadlo nad oběma umyvadly. Stále by přitom ještě zbyl prostor na sprchový kout. Nic vám nenabídne podobné možnosti – těžko budete v samotné místnosti tak snadno testovat, jak umístit vanu a jak záchod.

3)     Nabídka produktů na míru pro vás

Dle vámi vytvořeného návrhu si nakonec můžete nechat vyjet nabídku daných spotřebičů z e-shopu. Máte tak velmi konkretizovaný výběr a opět šetříte čas i starosti. Získáváte absolutní jistotu nad tím, že se dané spotřebiče do vaší plánované koupelny vejdou.

Návrh koupelny - Obrázek 3

A několik dalších vychytávek…

Návrh pak jednoduše uložíte, či vytisknete. Dostanete tak narýsovaný plánek koupelny, podle kterého každý pozná, co kam patří. Výtisk samozřejmě obsahuje horizontální i vertikální pravítko.

Zkuste si navrhnout koupelnu snů i vy!

Neváhejte a navštivte konfigurátor na adrese http://www.levna-koupelna.cz/navrhar/. Vyberte si koupenu snů a v samotném e-shopu vše objednejte. Ušetříte tak čas, finance a výsledek bude stát za to.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář