Nemáte kam uložit soukromé věci, nábytek nebo firemní šanony?


Se skladováním věcí má asi občas problém každý jednotlivec, rodina i firma. Málokdo má ale možnost do nekonečna rozšiřovat svoje skladovací prostory; garáže, komory a sklepy nejsou jak známo nafukovací a fyzikální zákony ošálit nelze.

Skladování 1

Skladování ve firmě i doma

Pokud máte firmu, nebo jste zodpovědní za archivaci dokumentů, jistě víte, jak rychle se papíry hromadí. Elektronická archivace není vždy dostatečná či možná a vy jen sledujete, jak se vám šanony a složky množí a množí…

Skladování 2

A co teprve když vaši firmu, kancelář, byt nebo dům čeká rekonstrukce nebo přestavba? To pochopitelně znamená vystěhovat minimálně část nábytku a vybavení a bývá velký oříšek najít nové, byť dočasné umístění.

Další kapitolou jsou sezónní věci, které využíváte jen v krátkém období v roce, a zbytek času odpočívají a čekají na další sezónu. Letní a zimní sportovní výbava a oblečení, zimní nebo letní pneumatiky, umělý vánoční stromek včetně ozdob – to vše je potřeba na dlouhé měsíce vhodně uskladnit. Nehledě na to, že sklep, garáž nebo chata se může lehce stát terčem pobertů, kteří problém skladování sice vyřeší za vás, ale ne úplně optimální cestou.

A takto bychom mohli pokračovat dál a dál…Hračky, knížky, věci na miminko, momentálně nevyužitý nábytek a spotřebiče, nebo třeba i zboží pro váš obchod – ať už kamenný nebo e-shop. To vše chce prostor.

Skladování 3 - stěhování

Řešení na míru = pronájem skladů!

A právě to vám nabízí firma Profigroup. A nabízí toho mnohem víc. Po domluvě k vám přijede, věci zabalí a odveze do komerčních skladů o výměře 1 až 25 metrů čtverečních (v případě potřeby zajistí i větší prostory). Vaše věci tak budou 24 hodin denně, sedm dní v týdnu hlídané a vy získáte online přístup ke všem položkám, včetně jejich fotografií. A až budete chtít věci zpět, stačí zavolat a pracovníci společnosti vám je opět přivezou, případně se můžou postarat o jejich likvidaci.

Výborné řešení pro vás a profesionální přístup ze strany firmy Profigroup je zaručen.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář