Kvalitní kování pro skleněný interiér: Firma VV SKLO s novým e-shopem

Hledáte kvalitní kování na skleněné dveře za příznivé ceny? Navštivte nový internetový obchod společnost VV SKLO, s. r. o. Co vše v něm lze zakoupit a proč vsadit právě na firmu VV SKLO?

DORMA: Spolehlivost ověřená v praxi

Společnost VV SKLO se na našem trhu již od roku 1993 věnuje výrobě skleněných stavebních prvků a doplňků do interiéru. V její nabídce naleznete celoskleněné dveře, stěny, sprchové kouty, či dokonce schodiště a zábradlí.

VV SKLO

K těmto prvkům firma dlouhodobě dodává kované doplňky od firmy DORMA – např. kování kliky. Logickým vyústěním dlouhodobé spolupráce je spuštění vlastního obchodu Kovani.VVsklo.cz. Nyní tak můžete zakoupit u jednoho dodavatele kompletní řešení skleněných prvků včetně kování.

Proč právě DORMA?

Kování DORMA se může pyšnit nadčasovým designem a luxusním zpracováním. Díky vysokým standardům kvality je počet reklamací minimální. Za tento standard si zákazník sice musí připlatit, odměnou mu však bude kování, které spolehlivě vydrží dlouhé roky, což potvrzuje i zkušenost společnosti DORMA.

VVsklo vzorkovna 140-D6002

„Již dlouho se zabýváme skleněnými výrobky a toto kování jsme si vybrali na základě vlastních dobrých zkušeností.“

Nabízený sortiment

V obchodě zakoupíte kvalitní kování, jako jsou kliky, panty, kolejnice a další funkční prvky pro skleněné dveře. Skvěle také vypadá kování pro sprchový kout. Celá koupelna dostane kombinací skla a nerezu úžasný nádech luxusu. Samozřejmostí jdou drobné doplňky jako madla, koncovky, kryty a další.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář