ToolTip.cz – Hobby & Profi nářadí za skvělé ceny

Kvalitní nářadí je dnes nepostradatelnou výbavou každé moderní dílny. Ať už patříte mezi příležitostné víkendové kutily nebo vlastníte firmu s několika zaměstnanci, neměli byste jeho správnou volbu podceňovat. Pokud hledáte nejvýhodnější ceny spolu se vstřícným přístupem k zákazníkům, pak jste na správné adrese v internetovém obchodě ToolTip.cz.

Nářadí značky Bosch

V nabídce e-shopu naleznete kvalitní nářadí renomované značky Bosch, a to jak v provedení pro kutily, tak i pokročilou „modrou“ řadu Professional. Sortiment této prvotřídní německé značky je Nářadí velmi široký – od AKU šroubováků a vrtaček, lepících či opalovacích pistolí, kotoučových, přímočarých či oscilačních pil až po přímé a úhlové brusky nebo vrtací a sekací kladiva. K dispozici je také kompletní příslušenství značky Bosch.

Požadavky kladené na ruční nářadí se samozřejmě odvíjejí od úkolů, které bude muset splňovat. Kutilové-začátečníci, kteří budou nářadí používat pouze několikrát do roka, asi ocení především jednoduchost ovládání. Profesionální řemeslníci od něj zase budou očekávat vysoký výkon v kombinaci se schopností zvládat maximální zatížení. Především pro ně je určena řada Bosch Professional v modrém barevném provedení.

Mikro nářadí Dremel

Obchod dále nabízí také kvalitní mikro nářadí značky Dremel. Je vyhledávané nejenom modeláři, ale také domácími kutily a řemeslníky, kterým umožňuje realizovat jejich projekty až do nejmenších detailů. Za výhodnou cenu můžete nakoupit ruční nářadí pro jemné řezání, broušení nebo leštění. V nabídce najdete také lepící pistole, gravírovací frézky, plynové pájky či hořáky či univerzální soupravy mikro nářadí.

Vstřícný zákaznický servis

Vedle skvělých cen nabízí internetový obchod ToolTip.cz také rychlou dopravu zboží a ochotný přístup k zákazníkům. Doprava je zajišťována přepravní společností DPD, a to většinou do 24 hodin od expedice zboží. Pro běžné spotřebitele je poskytována standardní 2roční záruční lhůta. U nářadí Bosch Professional může být záruka prodloužena na 3 roky, pokud nezapomenete provést registraci na webu společnosti.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář