Kvalitní dveře z Vysočiny

Plánujete nákup nových dveří a rádi byste produkt české výroby? Vsaďte na dveře společnosti INTERLIGNUM, a. s. z vysočinské  Choteboře. Čtete dál, nahlédněte do nabídky společnosti a přesvědčte o kvalitě produktů.

Široký sortiment dveří a zárubní

Výroba je soustředěna hlavně do dveřních výplní. Zakoupit můžete interiérové dveře z mnoha materiálů v několika úpravách. Míříte-li do nižších cenových hladin, volte bílé foliované dveře, foliované hladké dveře.

Střední hladina pak nabídne foliované hladké dveře a foliované rámové dveře.  Ty nabídnou vyšší odolnost a moderní design.

Interlignum foliované hladké dveře
Interlignum foliované hladké dveře

Hladiny 5 a 6 nabídnou dveře rámové dveře foliované HPS folií a dýhované rámové dveře. Jedná se o kategorii pro zákazníky, kteří si rádi připlatí za vysokou kvalitu, skvělý design a nejmodernější technologie (zvukotěsnost, protipožární ochrana, ochrana proti zlodějům…).

Zakoupit nejen samotné dveřní výplně, ale i zárubně, kliky, prahy či stavební chemii (tmely, silikony, montážní pěny…).

Unikátní design a technologie

Technologie výroby dveří je neustále zdokonalována. Výroba probíhá z několika druhů materiálů a dřeva. Vybírat můžete z několika druhů laminátů a dýhy. Nezbytnou součástí každého produktu je jeho nadčasový design.

V INTERLIGNUM se také v praxi používá unikátní technologie hranění dveří SI TECHNOLOGY. Dveře mají elegantně oblé hrany, což zvyšuje nejen estetický zážitek, ale i odolnost dveří. Dveře se díky tomu kvalitou řadí v porovnání s konkurencí mezi absolutní špičku.

O společnosti INTERLIGNUM, a. s.

Tradice dřevovýroby je ve společnosti hluboce zakořeněna již více než 70 let. Její počátek se datuje do 50. let 20. století. Nábytkářství bylo sjednoceno pod státní podnik INTERLIGNUM, který byl jedním z výrobních závodů podniku INTERIER PRAHA.

Po privatizaci se firma mění na akciovou společnost a prochází mohutnou restrukturalizací, po níž byla obnovena její konkurenceschopnost. Nyní patří INTERLIGNUM, a. s. mezi přední výrobce dřevěného nábytku.

Produkce se nyní dělí do jedenácti odvětví od zpracování surového dřeva až po populární český nábytek značky MONTERO®.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář