Zahradní traktory Seco: Česká výroba se staletou tradicí

Jak udržovat i ty největší travnaté, nebo dokonce křovinaté plochy rychle a pohodlně? Objevte sílu, kterou skrývají české zahradní traktory Seco. Přečtěte si o nabízených modelech společnosti.

Zahradní traktory pro domácí použití

Pro domácí použití jsou traktory obvykle konstruovány na udržované a převážně rovinaté plochy. Přes léto budou sekat trávu, na podzim sbírat listí a v zimě pak mohou radlicí hrabat sníh. Ceny se pohybují v desítkách tisíc korun, až na výjimky výrazně nepřekračují 100 000 Kč.

Počítat musíte s menšími rozměry celého zahradního traktoru, výkonem, důvodem je předpokládaná menší udržovaná plocha (do 8000 – do 20000 m2 dle modelu).

Traktor, na který jste čekali – Challenge


Protože v domácích podmínkách nejčastěji využijete zahradní traktor kolem domu, chaty, či sadu, s velkou pravděpodobností bude vaší volbou model Challenge. Ten je konstruován na plochy o velikostech do 8000 m2.

Zahradní traktor Seco Challenge

Samozřejmostí je robustní konstrukce, ve které naleznete dvouválcový motor, který celý stroj bude pohánět až rychlostí 12 km/h. Trávu pak pojme obrovský 300l koš. Cena dvou nabízených modelů je stanovena na 69 700, respektive 73 700 Kč. Za příplatek získáte výkonnější pohonnou jednotku.

Zahradní traktory pro profesionální použití

Profesionální traktory jsou naopak často stavěné na plochy, které nejsou udržované zcela pravidelně. Využijí je tak například obce pro své komunální plochy. Některé modely jsou však uzpůsobené i pro vysekání hustého náletového porostu, jiné pak slouží na rozlehlých fotbalových a golfových hřištích.

Samozřejmostí je větší záběr sečení, často potěší pohon 4×4. Ceny se však dostávají na dvojnásobek zahradních traktorů pro použití domácí.

Stálice na fotbalových hřištích – Starjet

Zahradní traktory Starjet pro profesionály jsou určeny zejména pro plochy udržované. Své místo si model našel u největších fotbalových klubů v Česku – Sparty Praha, Slavie Praha, Slovanu Liberec a dalších.

Traktor Seco Starjet

Osvědčil se i u více než pětiset obcí po celé republice. Svou povahou tvoří určitý přechod mezi traktory s vysokými nároky na domácí použití a naopak méně náročně použití v porovnání s jinými modely z kategorie profesionálních strojů.

Nejtěžší terén? Poradí s ním traktor Goliath

Traktor Seco Goliath
Tento model patří majitelům, kteří od něj budou očekávat nejnáročnější služby. Poradí si s hustým náletovým porostem obsahujícím vzrostlé dřeviny, šípkové keře a hustý plevel. Pevná konstrukce, profesionální převodovka, pohon 4×4, 16litrová nádrž s ukazatelem množství paliva i rezervy.

Cena: 245 000 Kč

Proč vsadit na firmu Seco?

Společnost Seco GROUP působí na našem trhu nepřetržitě již od roku 1895. Patří nejen k logickým leaderům tuzemského trhu, velká část výroby také ze slévárenské činnosti putuje také do okolních zemí EU.

On-line konfigurace: Snadný výběr je zaručen

Na adrese http://www.seco-traktory.cz/konfigurator/ naleznete praktický konfigurátor, ve kterém si jednoduše navolíte požadavky na zahradní traktor. Výsledkem bude okamžitá nabídka na míru pro vás.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář