Stavební pouzdra jsou naše budoucnost!

Plánujete nový dům a nejste si jisti, jak se vypořádat s oddělením místností? Vsaďte na trend současnosti a zvolte stavební pouzdra pro posuvné dveře! Jedná se o moderní řešení, které vydrží na celý život.

Proč zvolit stavební pouzdra?

Posuvné dveře se stávají součástí všech moderních interiérů. Zaručí maximální využití prostoru v místnostech – žádné křídlo dveří nezasahuje do prostoru – a nadčasový design. Jedná se o řešení, se kterým je nutné počítat přímo v konstrukci domu a instaluje se tak buď přímo při samotné stavbě, nebo až při větší rekonstrukci.

Zvolíte-li však řešení kvalitního výrobce, jedná se o investici, která vydrží po celou dobu životnosti samotné stavby. Odměnou bude zmíněná radost z praktičnosti i estetiky.

Stavební pouzdra

Co musí splňovat pouzdra, která vydrží?

Pevnost celé konstrukce

Pouzdro se stává součástí stěny, je na ni proto vyvíjen určitý tlak, kterému musí odolat po dlouhé roky. Pouze „kapsa“ z kvalitních materiálů je tak vhodná. Nikdo nechce, aby mu kvůli pouzdru začala praskat zeď, či musel zahájit neplánovanou rekonstrukci.

Odolnost a stálost

Kromě toho je pouzdro a celý mechanismus denně namáhán otevíráním dveří. Je žádoucí, aby šly dveře stejně lehce a tiše otevírat první den i za několik let.

Stavební pouzdra Eclisse

Italská značka Eclisse patří k předním hráčům na poli stavebních pouzder. Zatímco výrobu zahájila v domovské zemi v roce 1989, na českém trhu působí od roku 2000. Patří však mezi průkopníky na tomto trhu – posuvné dveře totiž za totality z našich končin zcela vymizely a vrátili se až na přelomu tisíciletí.

Jap 1

Stavební pouzdra Eclisse splňují přísné jakostní standardy ISO 9001, kvalitní materiál a zpracování tak zaručuje, že pouzdra se nebudou kroutit a nevyžádají si po několika letech náročnou výměnu. Pouzdra budou bezproblémově sloužit desítky let!


Zde můžete mít reklamu trvale za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář