Molitan – osvědčený materiál (nejen) k výrobě matrací

Ještě donedávna jsme si mohli být při nákupu matrace téměř jistí, že je vyrobena z molitanu. Tento osvědčený materiál je k dispozici v různých hustotách a mohou se z něj vyrábět matrace s nejrůznějšími stupni tvrdosti. Molitany skvěle poslouží také jako čalounění židlí, sedacích souprav a dalšího nábytku, jako akustická izolace či jako obalový materiál.

Nechte si vyrobit molitanovou matraci na míru!

Klasické molitanové matrace jsou stále velmi oblíbené díky své tvarové stálosti, pružnosti a především díky skvělé ceně. Ve srovnání s novými typy matrací vás vyjdou dvakrát až třikrát levněji! Svou nezastupitelnou úlohu má molitan na chatách, ve stanech či karavanech, dobře však poslouží také pro každodenní použití.

Molitanovou matraci si můžete nechat jednoduše nařezat na míru z molitanové desky. Můžete si vybrat z nabídky různě tvrdých molitanů, které snesou zátěž od 95 až do 130 kg.

Další možnosti použití molitanu

Možnosti využití molitanových desek o různých tloušťkách a stupních tvrdosti jsou nesmírně široké. Molitan metráž může sloužit k čalounění sedáků i opěráků židlí, na sedací soupravy, k obložení dveří, ale také jako výplňový materiál pro přepravu křehkých předmětů nebo jako zvuková či tepelná izolace.

Podhlavníky, sedáky, dětské hračky, zvuková izolace…

Kromě molitanových desek je k dispozici také široké spektrum dalších molitanových produktů. Můžete si nechat vyrobit molitanový podhlavník na vaši postel. Jako ortopedická pomůcka vám může posloužit molitanový válec. Pokud neradi sedíte na tvrdé židli, pak jsou skvělou volbou molitanové sedáky o tloušťkách od 2 do 6 cm.

Pro výplň dětských hraček a polštářů se výborně hodí molitanová drť, kterou můžete prát v pračce při nízkých teplotách. Jako akustickou izolaci můžete použít různě tvarované molitanové hřebeny nebo třeba pojenou molitanovou drť, která se vyznačuje vysokou hustotou a tvarovou stálostí.

Nejvýhodnější nabídka molitanů na e-shopu molitan-matrace.cz

Veškerý sortiment molitanu a molitanových desek si můžete zakoupit za nejvýhodnější internetové ceny na e-shopu molitan-matrace.cz. Všechny molitanové desky si zde navíc můžete nechat zdarma nařezat na vámi požadovaný rozměr. Samozřejmostí je kvalitně zabalené zboží a jeho rychlé dodání.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář