Před nepřízní počasí při zahradní oslavě vás ochrání párty stany!

Pořádáte zahradní party a máte strach, aby ji nezhatilo špatné počasí? Matka příroda bývá nevyzpytatelná a nebe, které se zpočátku jeví jako blankytně modré, může během několika málo minut změnit barvu a zalít vaše perfektně naaranžované stoly hektolitry vody. Ale kdo je připraven, není překvapen. Na zahradní party by proto neměly chybět party stany.

Party stany zajistí, aby akce proběhla hladce

Party stan je konstrukce, která slouží jako ochrana před nepříznivým počasím. Zajistí, aby účastníci akce nezmokli, a zároveň jim v případě potřeby poslouží jako stinné místo, kam ostré paprsky rozpáleného letního slunce nemohou. Konstrukci lze opatřit také bočnicemi s okenními otvory.

Párty stany

Party stany mohou mít klasickou (trubkovou) nebo moderní nůžkovou konstrukci. Kvalitní stan větších rozměrů však není nejlevnější záležitostí a nebudete-li pro něj mít další využití, vyplatí se vám pronájem party stanu.

Pro koho je výhodnější zapůjčení než pořízení party stanu?

Jen pro představu – pořizovací cena stanu s expresním rozložením „easy up“ a rozměry 3×6 m se běžně pohybuje kolem 15 až 20 tisíc korun. Půjčovna party stanů ho nabízí za zlomek ceny. Například u AZ Rent si můžete půjčit variantu s bočnicemi od 1 500 Kč za den.

Půjčovna je jasnou volbou pro každého, kdo potřebuje párty stan jen jednorázově nebo párkrát za sezónu.

Párty stan

V půjčovně si toho můžete půjčit více

Specializované půjčovny party stanů jako zmíněný AZ Rent obvykle nabízí i související sortiment. V nabídce najdete také pivní sety či různé typy grilů a párkovače. Opět jde o příslušenství, které člověk využije jen jednou za čas – například velké grily na sele, s pečícími kameny nebo s mříží.

Pokud vás zapůjčení party stanu zaujalo, přečtěte si o službě více na www.azrent.cz.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář