Stínící plachty na vaši terasu

Potřebujete zastínit svoji terasu, verandu, bazén nebo dětské hřiště? Chcete mít možnost nastavit si sklon zastínění přesně tak, jak vám to bude vyhovovat? Hledáte jednoduché a zároveň velmi stylové řešení? Pokud jste si na tyto otázky odpověděli kladně, pak rozhodně stojí za to vyzkoušet novinku posledních sezón, kterou jsou stínící plachty Ingenua.

Znali je už staří Řekové a Římané

Stínící plachty rozhodně nebyly v minulosti něčím neznámým. V oblibě je měli už staří Řekové a Římané, kteří je využívali například pro zastínění Kolosea v době konání gladiátorských zápasů. Nová éra slunečních plachet se začala psát s vývojem kvalitních materiálů pro venkovní použití, které jsou odolné proti UV záření a odpuzují vodu.

Trojúhelníkové nebo raději čtvercové?

Stínící plachta Stínící plachty Ingenua si můžete vybrat v několika různých tvarech, velikostech a barevných provedeních. Velké oblibě se těší trojúhelníkové plachty, u větších ploch se mohou velmi dobře osvědčit také čtvercové nebo obdélníkové tvary. Můžete si zvolit rovněž kombinaci několika plachet, které vám zajistí zastínění přesně podle vašich potřeb. Plachty jsou vyrobené z velmi trvanlivých materiálů a dokážou odolat síle větru až 70 km/hod.

Základem je kvalitní ukotvení

Neméně důležitou součástí kompletů slunečních plachet jsou také napínací lana a kotvící prvky. Plachty je možné upevnit na nosné sloupky nebo na vaši stávající zeď. Jejich polohování se pak provádí jednoduše pomocí posuvné jednotky. Sloupky je možné ukotvit pod standardním úhlem 90°, můžete si však zvolit také stylově vyhlížející sklon 75°. Na výběr máte také několik různých způsobů ukotvení do země – kotvící vrut, betonovou patku nebo kruhovou kotvu.

Obraťte se na profesionálního zahradního architekta

Všechny typy stínících plachet Ingenua a kotvících prvků naleznete v nabídce společnosti Azada styl, která se specializuje na návrhy a realizace zahrad. Můžete tedy počítat s radou kvalifikovaného zahradního architekta, který vám doporučí řešení podle vašeho vkusu.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

One Comment - Napsat komentář

Přidejte komentář