Výdejník vody: Kladivo na pitný režim

Přijde vhod nejen v průběhu parného léta, ale po celý rok. O čem je řeč? O automatu na vodu neboli aquamatu. Pravděpodobně jste na něj narazili někde v kanceláři nebo na úřadech. Zařízení slouží k výdeji vody a je mnohem praktičtější než balená voda v PET lahvích. Na trhu jsou k dostání i kompaktní verze, které vám doma nezaberou příliš mnoho místa. Výhoda je jasná – budete mít neustále k dispozici zdroj pitné vody s vysokým obsahem potřebných látek. Pokud si zakládáte na pevném zdraví, nepřestávejte číst!

Aquamat dokáže ochladit vodu na cca 6 °C a v případě potřeby ji ohřeje až na 90 °C. Na své si tak přijde opravdu každý. Uhasíte žízeň a připravíte si vodu na odpolední kávu. Hlavním důvodem však zůstává kvalita vody.

Automat na vodu

Kohoutková voda v České republice sice patří k nejkvalitnějším zdrojům v Evropě, ale v praxi se může kvalita lišit, například v závislosti na stavu potrubí a dalších faktorech. Nechcete-li riskovat zdravotní komplikace, případně vám kohoutková voda nevyhovuje z nějakého jiného důvodu, vyřešte to pořízením výdejníku vody.

Výdejník vody obsahuje výkonný filtr, který vodu pročistí od nežádoucích látek. Vašemu organismu dopřejete čistou vodu a předejdete možným rizikům.

Do bytu jsou jako stvořené menší výdejníky vody. Stolní verze lze bez problémů umístit třeba na kuchyňskou linku nebo stoleček. Svým minimalistickým designem zaručeně zapadne mezi ostatní spotřebiče.

Další možností je barelový automat, který používá barelovou vodu naraženou na stojanu. Voda v barelech může pocházet z podzemních zdrojů v chráněných krajinných oblastech. Takovou kvalitní vodu dodává česká společnost WATERCOOLER SYSTEM. Barely jsou plněny vodou z Kokořínska, která je vhodná na pití, vaření i výrobu ledu. Kvalitu kokořínské vody garantují průběžné kontroly akreditované laboratoře ČZPI.

Barely s vodou

Za pozornost stojí také výrobník sody, který vám umožní výrobu domácí limonády. Multifunkční zařízení je snadno ovladatelné a rychle si na jeho přítomnost zvyknete. Váš pitný režim zažije renesanci!


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář