Darujte zážitek: Skvělé tipy od zážitkové agentury Esennce.cz

Vymýšlení vhodných dárků je pro mnohé z nás každoroční boj. Chceme blízkým udělat radost něčím opravdu originálním a zajímavým, něčím, co by si skutečně užili. Co takhle věnovat zážitek jako dárek?

1)    Malování keramiky – Kreativní zážitek

Pro milovníky kreativního trávení volného času bude skvělým dárkem zážitek malování keramiky. V malebné pražské kreativní kavárně si vyrobíte své vlastní originální nádobí. Takové, jaké nikdo nemá! Namalovat si můžete dva hrnečky o velikosti až 0,5 litrů a velký servírovací talíř, nebo dva menší desertní talířky. Součástí ceny je samozřejmě veškeré potřebné vybavení a proces vypálení keramiky pro uchování barvy. Dárek je vhodnou volbou pro dva, v ceně jsou totiž dále dva nápoje, nebo lahev vína. V kavárně strávíte mezi 2 a 3 hodinami. Doporučujeme vypravit se na malování keramiky s dětmi!

1hrnecek

2)    Hospodářem na zkoušku – Utečte ze stereotypu kanceláří

Táhne vás to k přírodě a poctivé farmářské práci, tvrdnete ale přitom každý den v kanceláři v centru města? Přijďte si vyzkoušet odlišný styl života na vlašskou farmu! Program zážitku obsahuje krmení zvířat, kydání hnoje, nošení sena, či dojení kozy. To vše stihnete během jednoho dopoledne. Začínáte však jako správný hospodář velmi časně a v ceně je pro započteno také ubytování na jednu noc, abyste byli ráno plně připraveni. Na závěr vás čeká tradiční oběd s místním hospodářem. Tak na co čekáte? Oblečte si tepláky, nazujte holinky a s chutí do práce!

2kolecko

3)    Pivní lázně – Když dáváte přednost odpočinku

Relaxační koupel v pivu si můžete jako zážitek zakoupit díky agentuře Essence.cz na mnoha místech Česka. Zážitek obsahuje koupel v pivu spojenou s konzumací zdejšího zlatavého nápoje. Po masáži může následovat gurmánský zážitek, kde pivo opět nebude chybět.

Například v Plzni, městě piva, si můžete užít tento nevšední zážitek přímo v pivovaru Purkmistr. V koupelové kádi se nachází směs černého piva, světlé mladiny, kvasnic, rozemletého sladu a chmele. Voda pochází přímo z pivovarské studny.

3vana

Zapomenout nesmíme ani na soudek piva, který na vás během lázně čeká a ze kterého si můžete sami čepovat, co hrdlo ráčí. Následuje 20 minut uvolňujícího odpočinku na lůžku a poté třeba skvělá večeře ve zdejší pivovarské restauraci.

Vybrali jste si? Objednejte!

Zaujala vás možnost zážitku jako dárku? Objednejte certifikát na www.esennce.cz a darujte svým blízkým něco nevšedního ještě dnes!

 


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář