Kvalitní rodinné domy na klíč: Dostupná kvalita bez starostí

Přemýšlíte o stavbě domu, ale máte obavy z množství úkolů k řešení a finanční náročnosti? Přečtěte si náš článek o domech na klíč. Oblíbené formě pořízení nového domu, která ulehčí nervům i peněžence.

Co vlastně znamená „na klíč“?

Hlavní výhodou pořízení domů na klíč je, že za vás všechny úkoly řeší jedna společnost. Celá realizace vypadá tak, že si u společnosti z katalogu vyberete typový dům a dohodnete veškeré podrobnosti. Následně už za vás společnost vyřídí vše od stavebního povolení až po finální práce a předání klíčů od domu.

Typovy projekt

Odpadají tak věčné starosti s úřady, neshody s architektem a reklamace se zedníky. Díky typovému řešení lze očekávat i značné snížený výdajů oproti řešení na míru.

Nabídka firmy HP Domy, s. r. o.

Po celé České republice můžete nalézt rodinné domy a dřevostavby na klíč od olomoucké společnosti HP Domy, s. r. o. Ta patří mezi zkušené odborníky. Díky mnohaletým zkušenostem si poradí s veškerým „papírováním“ bez větších zádrhelů. Nestane se vám tak, že plán stavby se zadrhne již u vyřizování stavebního povolení.

Stavba společnosti HP Domy v kraslici

Rodinné domy na klíč

Zděný dům je klasikou, kterou velká část zákazníků vyžaduje už jen kvůli zvyklosti a tuzemské tradici. Společnost HP Domy, s. r. o. nabízí domy vyhotovené z aktuálně populárních termobloků, cihlových bloků, nebo z pórobetonu.

Katalogové ceny se dle realizace pohybují v rozmezí 2 až lehce nad 4 miliony korun. Standardem je předání stavby včetně interiérových dveří a funkčního topení s podlahovým systémem vytápění. Energetickou náročnost domu lze moderními postupy snížit na úroveň dřevostavby. Standardně je dům vytápěn plynovým kotlem, mnohé však potěší dostupná alternativa v podobě tepelného čerpadla.

Doba výstavby se pohybuje řádově v 6 – 9 měsících. Dá se tedy říct, že při objednání začátkem roku si můžete při troše štěstí užít konec léta ve vysněné novostavbě.

Dřevostavby na klíč

Chcete dům šetrný k přírodě, ve kterém můžete bydlet za 3 měsíce po objednání? Vsaďte na dřevostavbu.

„Jde o úsporu ve vztahu k hypotéčnímu úvěru, kdy klient během několika málo týdnů splácí dům, ve kterém bydlí.“

Zákazníci při prvním pohledu nemají k dřevostavbám důvěru. Bojí se napadení škůdci a přírodních vlivů – ležíme v pro dřevo klimaticky náročném mírném pásmu. Společnost HP Domy, s. r. o. však za kvalitu ručí poskytováním 30leté záruky.

Konstrukce dřevostavby

Mezi další výhody patří efektivnější využití prostor. Díky úzkým stěnám ušetříte oproti zděné alternativě na klíč až 15 metrů čtverečních, což znamená jednu místnost navíc. Celá stavba má pak garantovanou minimální délku neprohořlavosti, která je stanovena minimálně na 30 minut. Dřevostavby se v případě požáru hroutí déle, než stavby betonové!

Nemáte-li v dřevostavbu důvěru, není nic jednoduššího než domluvit se společností HP Domy a osobně si ji prohlédnout v různých fázích výstavby. Překvapí vás jak inovativní postupy, tak fakt, že ve výsledku není dům na pohled k rozeznání od zděného.

Doplňkové služby, které potěší

Pro vaši absolutní spokojenost společnost nabízí mnoho „extra“ služeb. Mezi ně patří možnost úpravy typového řešení na míru vašim potřebám. Upravit lze jakoukoli část stavby, možností je dokonce kompletní návrh s architektem.

Pro milovníky rostlin je zde služby návrhu a realizace zahrady. Získáte tak na klíč kromě samotného domu i hotovou zahradu a využijete-li i služeb návrhu interiéru, po ukončení zakázky předá stavební firma klíče od perfektně připraveného domu.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář