Konvektory od českého výrobce MINIB

V našem mírném podnebí se nevyhneme instalaci výkonného systému teplovzdušného vytápění. Co takhle dát přednost konvektorům před klasickými radiátory? A proč vsázet na produkty dovážené z Německa, Itálie, či Rakouska, když máme své vlastní kvalitní výrobce? Přečtěte si o nabídce a přednostech tuzemské společnosti MINIB, která nastavenými standardy a inovacemi udává tempo světovým výrobcům a přitom vám bude rozumět tak, jako nikdo jiný.

Konvektor v rodinném domě

Jaké jsou výhody konvektorů?

Jak velí ekologický trend (a pro mnohé z nás samozřejmě snaha snižovat životní náklady), mezi největší klady patří nízká spotřeba energie.

Mezi ty další bychom mohli uvést rychlost vytápění a variabilitu zabudování celého řešení. Dejte sbohem nevzhledným radiátorům! Jedna z možností, podlahové konvektory, na sebe v podlaze upozorní pouze krycí mřížkou, kterou lze díky různým designům dokonale sladit s jakýmkoli interiérem. Lze po ní neomezeně chodit chová se jako běžná součást podlahy.

Mřížky

Topit raději sáláním nebo konvekcí?

Zatímco běžné radiátory využívají principu radiace (sálání tepla), konvektory sází na konvekci (výměnu tepla prouděním). Výměna prouděním je – jak již bylo naznačeno výše – zpravidla rychlejší.

Nechcete rekonstruovat a „vrtat“ v podlaze?

I pro vás má firma MINIB řešení – jsou jím samostojné konvektory. Ty jsou v interiéru umístěny podobně jako klasické radiátory, mohou však nabídnout něco navíc. Společnost MINIB vyvinula unikátní samostojný konvektor, který si vyrobí díky vestaveným termoelektrickým genetárům dostatek elektřiny pro pohon ventilátorů. Ty urychlují prouděný vzduchu a zajistí tak dokonalou cirkulaci vzduchu v místnosti bez přídavného zdroje.

Jiné může zaujmout konvektor designový. Ten schováte na stěnu například za kamennou desku, výhodou je pak nová vlastnost v podobě částečného sálavého vytápění a simulace radiátoru v kombinaci s konvekcí.

Vyrobenu v Mělníku: O společnosti MINIB

Firma MINIB disponuje vlastními výrobními kapacitami v Býkvi u Mělníku. Své výrobky exportuje do 30 zemí světa po celé Evropě, Asii, Americe i Austrálii.

Mapa exportu MINIB

Společnost pravidelně investuje část svých zisků do výzkumu nových technologií a nabídne tak některé produkty v kvalitě, kterou zbytek světa musí dohánět.


Zde můžete mít reklamu trvale za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář