Stavební pouzdra Eclisse – Italská kvalita za české ceny

Uvažujete nad instalací posuvných dveří? Pak potřebujete stavební pouzdro. V dnešním článku vám doporučíme stavební pouzdra italské značky Eclisse. Ta je zárukou kvality, jež si stačila za 14 let na českém trhu vybudovat silnou pozici. Dozvíte se i zajímavosti z historie firmy.

Začalo to v roce 1989 v Itálii

Společnost ECLISSE srl. začala vyrábět pouzdra pro posuvné dveře v roce 1989. Firma se odštěpila od závodu De Faveri Srl, který byl v této době již zaběhlou ikonou v oblasti obrábění kovů.

Pod vedením Luigiho De Faveriho se ESCLISSE rychle rozvinula mezi špičku ve svém oboru.

Posuvné dveře

A od roku 2000 pokračuje také v Česku

Právě v roce 2000 totiž byla založena česká pobočka s výhradním zastoupením. Tehdy si dala za úkol vrátit na český trh konstrukční prvek, který se během totality z našich končin prakticky vytratil – pouzdra pro posuvné dveře.

Šest let po úspěšném vstupu na trh se firma dostává pod nové majitele, kteří ECLISSE ČR, s.r.o. přebudovali na firmu rodinného charakteru. Naskýtá se vám tak jedinečná možnost zakoupit si pouzdro Eclisse světové kvality a přitom si užívat servisu lokální firmy, která detailně zná potřeby místních zákazníků a dokáže jim vyhovět.

Stavební pouzdra

Jaké předpoklady stavební pouzdra Eclisse splňují?

Slova zakladatele vyzývala k tomu, aby stavební pouzdra Eclisse byla vyráběna v maximální kvalitě. Že se cíl daří naplňovat, potvrzuje certifikát kvality UNI EN ISO 9001.

Kvalitu prokazují pouzdra zejména v těchto oblastech:

Robustnost a spolehlivost: Stavební pouzdro se stává trvalou součástí stěny

Odolnost: Pouzdro při správné montáži garantuje stálou kvalitu a komfort z používání posuvných dveří. Zachování lehkosti a plynulost posuvu v průběhu času.

Živostnost: Stavební pouzdro se nezačne nijak deformovat, křivit zeď, ani ovlivňovat chování dveří.

Snadná instalace a údržba: Instalaci zvládnete při nastudování problematiky i svépomoci. Žádný problém pak nebude dělat zkušeným řemeslníkům. Následná údržba systému nevyžaduje opětovné vybourání zdi, nemusíte se proto obávat pozdějších zednických zásahů.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář