Do plavek bez ostychu – víme jak na to

Bydlíte v Praze a bědujete nad svou postavou? Víme, jak dostat tělo do patřičné formy a být tak v létě u vody konečně za hvězdu. Kentoya Fitness je profesionální pražské fitness centrum navštěvované i předními českými sportovci, přečte si o něm více.

Zázraky Vám nepomůžou

Stále ještě věříte na zázračné pilulky, koktejly nebo přístroje za pár set korun z televize? Prozradíme Vám jedno veřejně známé tajemství: Nic z toho Vás do formy nikdy nedostane! Za všemi vypracovanými těly stojí především hodiny poctivé práce a dřiny. Výsledky se dostaví, chce to jen trochu trpělivosti.

Co tedy udělat pro sexy postavu?

Nemocí nám tělo dává najevo, že něco děláme špatně. Jako nemoc můžeme charakterizovat také obezitu nebo vzhled, se kterým nejsme spokojeni. Pro své fyzické i duševní zdraví proto musíme změnit svůj jídelníček a zvýšit denní příděl pohybu a cvičení. Pojďme si ale problematiku přiblížit konkrétněji.

Jídelníček

Potřeby organismu se mohou mírně lišit dle cvičebního programu, nic ale nemůžete pokazit dodržováním univerzálního modelu.
Každý den konzumujte pouze pět jídel. Neopomíjejte snídani, ke které skvěle poslouží sklenka vody s citronem po probuzení a po procitnutí a následném 5timinutovém rozcvičení například ovesné vločky s mlékem.
Během dne pak dodržujte pravidelný jídelníček bohatý na sacharidy, bílkoviny a „dobré“ tuky a oleje. V tabulce uvádíme základní rozvržení jídelníčku a příklady potravin.
zdravý jídelníček

Cviky

Nevylehávejte ráno v posteli a zkuste místo toho nastartovat organismus 10minutovým rozehřátím – na běžícím pásu, poskakováním na místě, vyběháváním schodů, cokoliv.
Následně byste měli každý den věnovat minimálně (!) 20 minut svého času intenzivnímu cvičení, ideálně alespoň hodinu. Nevíte-li si rady, vyhledejte odbornou pomoc specializovaného fitness Praha centra. Vyškolení trenéři Vám pomohou naučit se efektivní cviky, po kterých se rychle dostaví první uspokojivé výsledky.
Dále si najděte sportovní koníček, který budete provozovat alespoň jednou týdně, je úplně jedno o co půjde. Fotbal s přáteli, plavání, jízda na kole, kolečkové brusle, vytrvalostní běh na delší vzdálenosti, tenis, squash… jde hlavně o uvolnění těla i hlavy a o dokonalý aktivní relax.

Podařilo se mi zhubnout, ale chci víc

Ani hubená postava nerovná se krásná postava. Důležité je zpevnit svalstvo a postavu náležitě vytvarovat. Nepředstavujte si hned kulturisty a miss aerobic, ochablé svalstvo ale nezakryjete volným tričkem. Nejlepších výsledků dosáhnete na kvalitních strojích speciálních posiloven, například posilovna Praha. Jídelníček pak obohaťte o další porce bílkovin, které budou Vaše svaly k regeneraci a růstu potřebovat.

Kentoya fitness Praha

Pokud se cítíte jako fitness nováček, ale myslíte to se svojí životní změnou opravdu vážně, doporučujeme Vám vyhledat pomoc profesionálů. Jedním z nich je například www.kentoyafitness.cz. V Kentoya fitness si začátečník i profesionál vybere z desítek strojů Grün Sport, které se rozkládají na ploše 400 m čtverečních. Mezi stálou klientelu patří i slavné mediální a vrcholové sportovní osobnosti.
Jako doplňkové služby nabízí Kentoya fitness solárium a prodlužování řas, kde můžete své skvělé nové tělo vylepšit k dokonalosti.

kentoya fitness


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář