Fotopast GSM je osvědčeným prvkem zabezpečení chatových kolonií


Lupič na chatěMáte chatu, ale jezdíte na ní z pochopitelných důvodů jen na víkendy. Během pracovního týdne nebo zimních měsíců zde nikdo nehlídá, a to bohužel dává velkou příležitost zlodějům. Jak tedy efektivně ochránit svou rekreační nemovitost a neplatit za to horentní sumy? Řešení je snadné, fotopasti jsou výborným nástrojem nejen pro zahrady, ale i chatové kolonie, lesní cesty a místa, která chcete mít pod dohledem, ale nejste na nich každý den.

Výborný výkon očekávejte za každého počasí 

Prudký déšť nebo letní parno? Půl metru sněhu či vyschlý trávník v polovině července? Fotopast GSM si poradí s čímkoliv, díky krytí IP66 nebudou vadit dešťové kapky ani žádné další přírodní vlivy. Práce až v mínus dvaceti stupních Celsia nepředstavuje pro moderní zařízení nejmenší problém. Bude číhat na svou příležitost, natočí a vyfotí cokoliv podezřelého na vašem pozemku. Stačí jediné – nasměrovat spoušť tak, aby bylo pokrytí skutečně maximální. Odezva pod jednu sekundu znamená, že zloděj nestačí zmizet ze záběru a totéž platí o plaché lesní zvěři. Ta si neviditelného nočního přísvitu vlastně ani nevšimne…

Fotopast GSM

Až minutový videozáznam nebo kvalitní fotografie

Ptáte se, jak vybrat fotopast? Záleží nejen na velikosti pozemku, ale i vašich očekáváních. Základní ostrahu pozemku zvládnou i ty nejlevnější modely, pokud ale chcete velkokapacitní SD kartu nebo nastavovat na fotopast PIN kód kvůli zabezpečení, obvykle je nutné si připlatit. V každém případě ale platí, že vynaložené prostředky se brzy vrátí – hlavně jde o jistotu, na kterou se můžete spolehnout bez ohledu na roční dobu nebo lokalitu, jíž je zapotřebí hlídat. Výhodou je také nízká spotřeba baterií, klasické tužkové AA články vydrží klidně i celou letní sezonu, není nutné je neustále kontrolovat a měnit.

Při výběru nejvhodnějšího typu se s důvěrou můžete obrátit na odborníky z eshopu cel-tec.cz.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář