Jak na zvukovou izolaci? Nedejte hluku šanci!

Bydlíte v blízkosti rušné dopravní komunikace? Máte v bytě sousedy, kteří rádi pořádají hlasité večírky? Anebo máte vy sami doma italskou domácnost a nepřejete si hlukem obtěžovat svoje sousedy? V těchto případech je pro vás správným řešením zvuková izolace, kterou je možné aplikovat na stěny, podlahu nebo strop vašeho bytu.

Pokud chceme dosáhnout co nejlepší zvukové izolace, je pro nás klíčovou vlastností hustota materiálu. Při zateplování domů se pro tento účel využívá běžná minerální vlna. Je však třeba mít na paměti, že její hlavní funkcí je tepelná izolace a nemá dostatečnou hustotu pro efektivní snížení hluku v prostoru. Určitě proto neuděláte chybu, když se rozhodnete pro speciální materiály, jako jsou akustické desky, akustické pěny a další druhy zvukové izolace.

Reproduktor v místnosti

Akustické desky Wolf Phonestar

Jedním z nejúčinnějších materiálů pro zvukovou izolaci na našem trhu jsou akustické desky Phonestar Tri od německé firmy Wolf Bavaria. Tento materiál, tvořený vrstvami papírového kartónu a křemičitého písku, se dobře hodí k odhlučnění stěn a stropů případně také jako podlahová izolace. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje kombinovat s dalšími typy izolačních desek a akustických pěn. Dobrým řešením je také bezkontaktní systém, kdy se celá konstrukce přímo nedotýká stěny.

Přednosti akustických desek Wolf Phonestar

  • nejúčinnější izolační desky na našem trhu
  • hloubka pouze 15 mm
  • hustota materiálu až 1 350 kg/m3
  • vynikající hodnota vzduchové neprůzvučnosti Rw = 36 dB
  • ekologický materiál se schopností regulace vzdušné vlhkosti

Zarámujte si obrazy online!

Potřebujete zarámovat obraz? Chcete mít jistotu, že výsledek bude vypadat přesně podle vašich představ? Díky službě rámování obrazů online, která je k dispozici na této adrese, si můžete vybrat z nesmírně široké nabídky obrazových motivů, typů rámů a paspart. Jednotlivé prvky můžete vzájemně kombinovat a výsledek vždy předem uvidíte na obrazovce svého počítače.

Vše je velmi snadné:

  1. Z nabídky 350 000 obrazů si vyberete vhodnou fotografii, plakát či obrazovou reprodukci nebo nahrajete svoji vlastní fotografii.
  2. Vyberete si rám, který bude dobře ladit s vaším obrazem. Celkově je k dispozici přes 400 různých druhů rámů.
  3. Následně si zvolíte paspartu – jedná se o karton, do kterého se vkládá obrázek pro dosažení elegantnějšího vzhledu.
  4. Nakonec už zbývá jenom zvolit druh skla – můžete si vybrat klasické ochranné sklo, antireflexní sklo nebo akrylové sklo s ochranou proti UV záření.

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář