Jste připravené na jarní úklid?

Blíží se jaro a s ním čas spjatý s probuzením nejen přírody, ale i našich domácností. Čekají nás víkendy přípravy na teplé a slunečné dny, návštěv a dobré nálady. Jak se na ně bezchybně připravit? Přinášíme ve spolupráci s obchodem www.dekortextil.cz tipy pro jarní úklid.

Čistý bytový textil přinese svěžest

Praní patří k hlavním činnostem jarního úklidu. Všechen textil od koberců až po záclony zaneste do čistírny, vyklepejte, či vyperte doma. V místnostech díky zavládnou svěží barvy, vůně a provzdušněná atmosféra.

Zářivě bílé záclony

Záclony nepereme hned v pračce, často je nejprve naložíme do vany se sodou, která uvolní nečistoty. Záclonu pak pereme nejvýše na 30°C, můžeme použít sáček na praní jemného prádla, kam záclonu složíme. Ideální je také změkčovací prostředek a nechcete-li textil žehlit, vynecháme ždímání.

Záclony Dekor Textil

Máte starší záclony? Zakupte nové záclony u Dekor Textil včetně moderních závěsů. Nejenže si tak ušetříte starosti, dáte oknům úplně novou tvář, které se ani poctivý úklid nevyrovná.

Velikonoční ubrusy – a bez poskvrny

Ubrusy měníme na stole pravidelně, a tak v případě jarního úklidu bychom měli vymyslet něco víc. Díky blížícím se Velikonocům je ideální ubrusy stylizovat svátečně. Velikonoční ubrusy zakoupíte na internetu levně od 29 Kč za nejmenší kusy až do 249 Kč za krásné vyšívané druhy.

Velikonoční ubrusy Dekor Textil

Skvělým typem jsou pak také ubrusy s nešpinivou úpravou. Teflonový povrch zajistí, že ani rozlité víno nenechá na textilu stopu. V kuchyni velmi praktické zejména v přítomnosti dětí, případně při návštěvách.

Povlečení pro spánek jako v bavlnce

Jaro přináší teplejší dny, zima si však stále ještě hlídá studená rána a večery. I podle pranostiky: „Březen, za kamna vlezem,“ a „Duben, ještě tam budem,“ je jasné, že vyhřátá pohodlná postel má na jaře své kouzlo.

Povlečení Dekor Textil

Vyměňte povlečení za pohodlné bavlněné a užijte si po jarním úklidu zasloužené lenošení jako v obláčku.

Výhody nákupu u www.dekortextil.cz

Internetový obchod Dekor Textil je soustředí výhradně na bytový textil. V této oblasti nabízí stovky produktů nejen zmíněných v článku, ale také například přikrývky, potahy, ručníky, utěrky a mnohé další.

Využít můžeme nabídku dopravy zdarma při objednání nad 1500 Kč. Zásilku obdržíte obratem, neboť veškerý sortiment je skladem. Příjemnou službou je pak stříhání záclon a závěsů na míru dle vašich požadavků.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář