Kvalitní ruční nářadí od internetového specialisty D.A.T.

Hledáte prodejce kvalitního ručního nářadí za dobré ceny a s rychlou dodací lhůtou? Internetový obchod D-A-T.cz může být tím, co hledáte! V článku se dočtete o nabídce obchodu a o tom proč nakupovat ruční nářadí právě zde.

Proč právě obchod D.A.T.?

NářadíInternetový prodejce ručního nářadí D.A.T. (www.d-a-t.cz) je výhradním dovozcem ručního nářadí značek WHITTE, BONDHUS a přímým dovozcem značky KNIPPEX. Obchod u nás působí již od roku 2004, za tuto dobu již nasbíral zkušenosti, které umožňují neustále zlepšovat kvalitu poskytovaných služeb a držet úroveň prodeje mezi předními hráči na trhu.

Nabídka ručního nářadí obchodu

Na stránkách e-shopu naleznete stovky produktů z oblasti ručního nářadí od zmíněných tří značek. Ať už se jedná o šroubováky, kleště, imbusové klíče, nůžky, či jiné druhy ručního nářadí, vždy se můžete spolehnout na maximální kvalitu a dlouhou životnost!

Německé nářadí WHITTE

Je-li u vás na prvním místě kvalita materiálů a zpracování, zvolte ruční nářadí značky WHITTE. Nářadí je vyrobeno z kvalitní oceli v kombinaci s umělohmotnými prvky. Nářadí splňuje standard kvality ISO 9001.

Zakoupit můžete šroubováky, bity a T-klíče.

BONDHUS: Nářadí pro průmyslové využití

Profesionální hexagonální nářadí s kulovým zařízením můžete na D.A.T. zakoupit díky americké firmě BONDHUS. Je vyrobeno ze speciální vysokopevnostní oceli a je určeno pro práci i ve špatně přístupných místech. To zejména díky možnosti klíč vychýlit.

V nabídce naleznete BONDHUS T-klíče, L-klíče, nožové sady a šroubováky.

KNIPPEX: Přední výrobce mnoha druhů kleští

Kleště KNIPPEX jsou poměrně známým hráčem na trhu. Obchod D.A.T. patří mezi největší dovozce tohoto nářadí na český trh. Přímo na skladě drží  D.A.T. více než 1000 kusů kleští, zboží je proto dodávané do 24 hodin!

Kleště německé kvality vynikají svým zpracováním, neustálým technickým pokrokem, životností a příznivou cenou. V nabídce naleznete kleště pro všechny druhy využití – štípací kleště, stříhací kleště, instalatérské kleště, nůžky na kabely, a mnoho dalšího včetně nářadí pro instalatéry.

Navštivte D.A.T. a přesvědčte se sami!

Navštivte obchod na adrese www.d-a-t.cz a vyberte si ruční nářadí za skvělé ceny ještě dnes!


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář