Lněné oblečení ještě nevyšlo z módy!


Někteří z vás by si mohli myslet, že je lněné oblečení dávno zastaralé. Omyl. Oblečení ze lnu se totiž v posledních letech stává opět populárnějším, což je rozhodně dobře. Jakožto přírodní materiál má totiž hned celou řadu využití a ani jeho zatížení na životní prostředí není nikterak veliké. Navíc se hodí jak na oblečení, tak i na jiná místa nejen v domácnosti.

Lněné látky
Lněné látky

Jaké jsou výhody lnu?

Lněné plátno je oblíbené zejména v parních letních dnech, a to díky své prodyšnosti. Má totiž vynikající vlastnost absorbování vlhkosti, a navíc příjemně chladí. V horkém letním počasí se tak nebudete tolik potit a nebudete po celém dni na slunci tolik unavení. Len dokonce pocení omezuje, čímž eliminuje nevzhledné skvrny od potu. Jistě, potíme se všichni, ale k dokonalému outfitu se mokré skvrny určitě nehodí.

Pro jaké oblečení se hodí nejvíce?

Jak už bylo řečeno, len metráž je ideálním materiálem pro vytvoření oblečení na léto. Šikovná švadlena z něj dokáže vytvořit jak okouzlující šaty, tak sukně, halenky nebo šortky. Díky mnoha barevným vzorům můžete perfektně následovat poslední módní trendy a být v souladu s těmi největšími hvězdami. Mimo oděvních výrobků se dá len použít také na ubrusy nebo kuchyňské utěrky, kde oceníte zejména jeho schopnost absorbovat vlhkost.

Kde si len pořídit?

Nyní se musíte pouze rozhodnout, kde si len pořídíte. Jednou z možností je navštívení obchodu Bubulakovo.cz, kde najdete nejširší barevnou paletu za výhodné ceny. K dispozici je jak látka na sukni nebo polštář, tak na hračky nebo ubrus či stan na hraní. Jednotlivé látky se liší nejen svou cenou, ale také gramáží. Ne pro všechny účely je totiž potřeba stejná hustota tkaniny.

Pokud chcete být trendy, pak si ušijte nebo vyrobte oblečení z přírodní lněné tkaniny. Pokud se na to sami necítíte, požádejte o pomoc švadlenu. Ona vám z kvalitní tkaniny vytvoří naprosto ohromující kousky v šatníku.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář