Matrace pro váš zdravý spánek

Těžko bychom hledali nějaké jiné vybavení domácnosti, které hraje v našem životě tak důležitou roli jako matrace.  Jsme s ní v bezprostředním kontaktu 8 hodin denně a není proto divu, že se výrazným způsobem podepisuje na našem zdraví.

Pokud máte problémy se spánkem, trpíte bolestmi páteře nebo se jenom občas necítíte ráno ve své kůži, pak zřejmě nastal čas, abyste se poohlédli po nové matraci.

Nové trendy

Zatímco před 20 lety se nejčastěji používaly pružinové matrace, dnes se začínají prosazovat nové trendy, které mají zajistit větší pohodlí a zdravější spánek. Objevují se nové materiály, jako jsou studená nebo viskoelastická pěna, latex nebo tempur.

Stále větší oblibu si získávají sendvičové matrace, které kombinují několik různých vrstev pěny, nebo taštičkové matrace, vyztužené velkým množstvím Muž v postelimalých pružin. Populární jsou rovněž zónové matrace, které poskytují každé části těla právě takovou oporu, jaké je zapotřebí.

Zvolte si optimální tvrdost

Při nákupu matrace bychom měli věnovat pozornost také její správné tvrdosti. Zatímco starší lidé a lidé s menší hmotností často dávají přednost měkčím matracím, pro zdravý růst mladých lidí mohou být pro změnu vhodnější tvrdší matrace. Neměli bychom zapomínat ani na potah z kvalitního materiálu, který by měl být pokud možno snímatelný.

Využijte nabídku e-shopu prospanek.cz

Ať už se vám zamlouvá kterýkoli typ matrace, určitě neuděláte chybu, když využijete výhodnou nabídku internetového obchodu www.prospanek.cz. Pokud byste si nevěděli rady, jak vybrat matraci, můžete využít online zákaznického servisu, kde vám ochotně sdělí všechny potřebné informace.

Nabídka matrací je velmi široká, takže si přijdou na své ti, kdo hledají levné matrace, ale také ti, kdo si potrpí na luxusní zboží. Velké oblibě se těší akční nabídky, kdy při koupi jedné matrace získáte druhou zdarma. Veškerý sortiment obchodu www.prospanek.cz koupíte zde.


Zde můžete mít reklamu trvale za 99 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář