Výsuvné venkovní markýzy UNIVERS

Všichni se těšíme na teplé letní dny, kdy můžeme pod širým nebem vysedávat hluboko do noci. K létu ale patří také odpoledne plná slunce, která si užíváme u piva a pochoutek z grilu. Není však pořádného posezení bez kvalitního zastínění. Pořiďte si venkovní markýzu od Univers – specialisty na stínící techniku.

Na terasu i na balkon

Markýzy sníží intenzitu slunečních paprsků až o 90 %. Díky tomu si můžete na svém balkóně univers-markyzynebo terase vychutnávat i ty nejparnější dny od rána do večera. Nic Vás nenabije energií tolik jako venkovní snídaně při ranním slunci.

Díky vzrůstající poptávce vždy seženete na trhu markýzu přesně odpovídající Vašim potřebám. Zásadními parametry jsou šířka (obvykle od 5 do 12 metrů), dle umístění terasy je pak vhodné zvážit i sklon, které se může pohybovat v hodnotách od 0 do 90°. Markýzy zpravidla umožňují do jisté míry sklon regulovat dle potřeby.

Posledním důležitým parametrem je délka výsunu. Obvykle zakoupíte markýzy s výsunem do 5 metrů.

Jakou markýzu vybrat – od levných po luxusní

Pro zakrytí výloh obchodů postačí markýzy Univers ATHENA. Svým výsunem 3 m ale poslouží i menším restauračním zahrádkám a balkonům.

Nejluxusnějším zbožím jsou kazetové markýzy. Ty se mohou chlubit vysokou pevností konstrukce, mnoha funkcemi a dlouhou životností. Látka je ve staženém stavu schována ve speciální kazetě a je díky tomu chráněna před univers-markyzy2přírodními vlivy. U těchto markýz je vysoký důraz kladen také na design. Stavbě obvykle přidávají na eleganci.

Mezi těmito typy stojí venkovní markýzy ELITE. Jedná se o produkt se skvělým poměrem cena/kvalita. Markýza je vhodná jak pro domácí zahrady, tak pro restaurační zařízení. Svou šíří 12 a výsunem až 4 metry pojme obrovskou plochu.

Jak nakoupit u UNIVERS

Firma Univers Vám nabízí možnost osobního setkání přímo na místě montáže markýzy. S vyškoleným technikem můžete navrhnout nejlepší řešení.

Markýza je poté zhotovena na míru a montována v období tří týdnů.

Pro odběry bez montáže je možné dostavit se na kladenskou prodejnu s předem naměřenými rozměry. Zvolíte si látku a druh konstrukce. Markýzu obdržíte během 14 dnů.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář