Na probouzející se hmyz vyzrajte sítěmi do oken a dveří

Létající mušky, berušky a jiný dotěrný hmyz se probouzí ze zimního spánku. Nejpohodlnější obrana proti těmto škůdcům je doplnění oken a dveří o sítě proti hmyzu.

Sítě proti hmyzu jsou nejúčinnější

Ať se snažíme, jak můžeme a doma udržujeme čistotu, hmyz si najde skulinku a dostane se dovnitř. Mohou to být mravenci, moli, mouchy nebo octomilky. Lidé s hmyzem bojují různě, používají plácačku nebo různé chemické či elektrické odpuzovače.

Proč si ale doma stříkat chemii? Proč zbytečně zabíjet havěť plácačkou? Sítě proti hmyzu, které můžeme použít jak v oknech, tak ve dveřích, jsou mnohem efektivnější.

Síťky do oken K System

4 důvody, proč zvolit sítě proti hmyzu

  • Okenní sítě jsou ekologické, na jejich provoz nepotřebujeme elektrickou energii ani nemusíme kupovat dodatečné chemické náplně.
  • Sítě proti hmyzu neškodí zdraví, nepracují s chemikáliemi.
  • Vedle odpuzování hmyzu okenní sítě také zachycují prach a pyl, pomáhají tak lidem s respiračními nemocemi.
  • Sítě do oken vůbec hmyz do domu nepustí a tak zabraňují nebezpečným situacím jako je vosí, včelí nebo sršní bodnutí, nemluvě o přenosu bakterií a chorob.

Údržba? Jednou za rok umytí saponátem a uskladnění na zimu

Další velkou výhodou okenních sítí je jednoduchá manipulace. Například sítě do oken od společnosti K-System připevníte na okno, aniž byste cokoliv vrtali do okenního rámu. Sítě proti hmyzu vám tato společnost vyrobí na míru pro jakýkoliv typ okna a dveří včetně atypických tvarů a střešních oken.

Sítě proti hmyzu do střešních oken

Na rám sítě můžete použít celou paletu barev, síť proti hmyzu může klidně ladit s barvou vašeho domu. Síťovinu z černé a šedé barvy vyrábí společnost K-System z poplastovaného sklovlákna, které zaručuje její odolnost vůči prudkému větru.

Sítě proti hmyzu jsou nenáročné na údržbu. Postačí vám trocha saponátu a vlhký hadřík. Další nespornou výhodou je flexibilita sítí. Na zimní měsíce je jednoduše uskladníte uvnitř domu, navíc je můžete převážet mezi domem a chalupou.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář