Nová střecha bez starostí

Potřebuje už vaše střecha kompletní rekonstrukci a vy váháte, koho na práci povolat? Nechte si střechu opravit na klíč od firmy Střechy Novák, která působí v Praze a středních Čechách.

Střechy na klíč od firmy Střechy Novák

Firma Střechy Novák je zkušenou stavební firmou soustředící se na stavby nových a opravy starších střech. Díky tomu může nabídnout maximální kvalitu všech dílčích prací – pokrývačství, klempířství, tesařství a dalších.

Pokrývačství

Střešní krytina

Žádná oprava střechy se neobejde bez pokrývačských prací. Střechy Novák nabízí pokrývačské práce všech běžných i méně používaných typů krytin, samozřejmostí je možnost objednat spolu s pokrývačskými pracemi i stavební materiál. Díky nasmlouvaným partnerům bude výsledná částka nižší, než když si nákup obstaráte sami. Na střechu si můžete nechat položit následující krytiny:

  • Betonové střešní tašky
  • Pálené střešní tašky
  • Vláknocementové materiály (např. Eternit)
  • Plechové krytiny
  • Asfaltové pásy
  • PVC fólie

Klempířství

Klempířské práce zajistí perfektní odtok vody při dešti a ochrání vaši stavbu před zatékáním. Zahrnují tedy montáž okapů, výrobu a montáž úžlabí střechy, oplechování komínu a další.

Tesařství

Nosnou konstrukcí celé střechy je podkroví, které mají na starost tesaři. Firma Střechy Novák nabízí jak kompletní realizaci nového krovu, tak opravu toho stávajícího. Díky moderním technologiím použitým ve výrobě se sama firma svou kvalitou považuje za předního dodavatele tesařských prací v rámci celé ČR.

Zateplení střech

Posledním pilířem služeb je zateplování střech, díky kterému můžete zejména u starších staveb snížit výdaje za vytápění až o desítky procent. Naopak v létě se stavba nebude během veder přehřívat. Firma doporučuje využít moderních technologie tzv. nadkrokevní izolace.

Nová střecha na činžovním domě? Samozřejmost!

Protože firma působí především v Praze a okolí, nespecializuje se pouze na rekonstrukce střechy rodinných domů, ale i domů činžovních. Těch dodnes po Praze mnoho čeká na rekonstrukci, jejichž součástí je i oprava střechy.

Staré oprýskané „činžáky“ se tak mění na moderní stavby s luxusními byty, ve kterých je bydlení srdeční záležitostí.

O firmě Střechy Novák

Střechy Praha: Na trhu v Praze a Středočeském kraji působí firma Střechy Novák již od roku 2000. Za tu dobu si vybudovala ve svém oboru silné renomé. Je to i díky přístupu k zákazníkovi.

Opravu střechy můžete jednoduše poptat pomocí webového formuláře, e-mailem, anebo telefonicky, pokud telefon preferujete. Zdarma obdržíte cenovou kalkulaci a návrh celé realizace. Můžete si nechat vypracovat i počítačový návrh ve 3D, až po schválení návrhu podepisujete smlouvu o dílo se společností a proběhne samotná výstavba.

Kromě klasických střešních stavebních prací nabízí firma Střechy Novák také doplňkové služby jako stavby pergol a menších dřevěných staveb, které vychází ze zkušeností s tesařstvím


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář