Samolepky na zeď: Rychlá dekorace za dostupnou cenu

Přijdou vám vaše jednobarevné zdi v pokoji fádní a okoukané? Není hned nutné verbovat malíře, nakupovat drahé barvy a hodiny stěhovat nábytek. Zkuste samolepky na zeď – rychlý způsob, jak kreativně zkrášlit „nudný“ interiér! Inspirujte se v našem článku. Poodhalíme, které řešení může být vhodné do obývacího pokoje, a které ocení obyvatelé dětských pokojíků.

Lepíkov 1

Hit posledních let? Vybírejte pečlivě

Samolepky se staly módou posledních několika let. Zejména na internetu naleznete doslova tisíce motivů. Logicky je však v takovém množství nutné odlišit zrno od plev, a tak nekoukejte pouze na cenu.

Samolepky na zeď jsou – jak již bylo řečeno – samy o sobě levným designovým prvkem. Nešetřete proto na materiálu a kvalitě potisku. Ty nejlepší nálepky se po nalepení stanou na pohled zcela přirozenou součástí malby a uchvátí každou návštěvu. Vyberte si proto prodejce, který nabízí kreativní a originální motivy s vysokou kvalitou zpracování. Jedním z nich je www.lepikov.cz.

Lepíkov 2

Jaký motiv zvolit?

Abstraktní: Motiv pro dospělé, který se neokouká

Velmi oblíbenou volbou do chodeb, ložnic, jídelen a obývacích pokojů jsou abstraktní tvary. Svým rázem nenarušují ráz místnosti, zároveň však dokážou vdechnout jednotvárným zdem a koutům místností zajímavý nádech.

Vsaďte na „pruhy a kolečka“: Abstraktní nálepky na zeď od www.lepikov.cz.

Dětský: Zvířátka a hračky

Chcete svým ratolestem dát dárek, který si zamilují? Zkuste místo plyšových zvířátek zvířátka nalepovací! :)

Na internetu jsou k sehnání vtipné dětské samolepky na zeď v ceně od desítek po jednotky stovek korun. Motivy pro děti zaujmou svou legrační grafikou, svou povahou ideálně doplní každou dětskou ložnici.

Nápisy, stavby, rostliny a další…

I dospělí ale mají jistě rádi vkusné motivy rostlin, staveb, či nápisů. Stejně tak pro starší potomky už bude příjemnější dekorací Eiffelova věž, či notová osnova pro mladé milovníky hudby.

Vyberte si takový motiv, který máte rádi! Internet nabízí doslova neomezené možnosti.

Chcete to nejlepší? Samolepky na míru!

Pokud si přejete skutečně individuální řešení, vyhledejte prodejce, který nabízí výrobu samolepek na míru. Můžete si tak zvolit přesné rozměry a barvu potisku. Jeden z takových obchodů naleznete na www.lepikov.cz. Potěší možnost fotomontáže, kdy nejprve zašlete do obchodu fotografii interiéru a následně čekáte na digitální návrh. Tak na co čekáte? :)


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář