Nákup krmiva pro nenasytné mazlíčky je teď hračkou

Každý chovatel nějakého toho čtyřnohého mazlíka to jistě dobře zná, krmivo dojde zrovna v tu chvíli, kdy je na jeho nákup nejméně času. A nastává shánění oblíbené značky, nejlepší receptury či nejvýhodnější ceny. Není to taková samozřejmost, jak by si kde kdo mohl myslet. Nejde totiž o sortiment každodenní spotřeby, a tak se klidně může stát, že i při nejlepší vůli ve svém okolí v tu chvíli, kdy to potřebujete, nenakoupíte pro svého psa nebo kočku právě to, co by ocenili nejvíc.

Pesklub foto 1

Jistě svého čtyřnohého svěřence nechcete trápit hlady, a tak je možné, že zvolíte náhradu. Každý zodpovědný chovatel by ovšem v takovém případě měl mít na paměti, že náhlá změna receptury ve stravě například u psů, může u nich vyvolat nepříjemné zažívací potíže. Měnit stravu domácím mazlíkům je tedy nutné velmi pozvolna, aby si jejich organismus přivyknul. Toto všechno jsou ovšem kompromisy, kterým se s novým systémem nákupu a dodávek krmiva můžete úplně jednoduše vyhnout. Na český trh s ním právě teď vstupuje Pesklub.cz.

Pesklub.cz vás nenechá zapomenout!

Je to zcela jednoduché, i když v českých podmínkách úplně nové řešení prodeje a dodávek krmiva pro domácí mazlíčky. Pesklub.cz je moderním portálem zajišťujícím chovatelům klid a jejich čtyřnohým svěřencům přesně to, na co jsou zvyklý, a to přesně v odpovídajícím množství.

Pesklub logo

Jedná se o novou online službu, která chovateli v pravou chvíli připomene, že je nejvyšší čas myslet na čtyřnohého svěřence a obstarat mu novou várku krmiva či jiných potřeb. Pesklub.cz funguje na principu takzvaných pravidelných zásilek, které se především v zahraničí setkávají u zákazníků s nadšením. Nyní je tato výhoda dostupná konečně i u nás.

Na stránkách Pesklub.cz si chovatel jednoduše vybere z široké škály krmiv přesně tu značku a takové balení, na které je zvíře zvyklé. V následujícím kroku zvolí frekvenci dodávky a to je všechno. Nemusí běhat od obchodu k obchodu, najezdit desítky kilometrů či čekat na to, až zrovna v jeho obchodě na něj a jeho svěřence dojde řada.

Týden před termínem expedice každé další objednávky rozesílá systém Pesklub.cz registrovaným chovatelům email, na základě kterého mají stoprocentní kontrolu nad tím, co a kdy jim dorazí. Přitom má každý čas na potvrzení takové zásilky nebo její změnu.

Nabídka online nákupního systému je už nyní velmi pestrá a co víc, je neustále doplňována o další a nový sortiment. Nechybí velká nabídka konzerv pro psy i kočky, různé pamlsky, antiparazitními přípravky či další věci, bez nichž se pejsek nebo kočka neobejdou.

„Chtěli jsme zákazníkům nabídnout praktickou službu, kterou opravdu ocení. Sami jsme majitelé psů a koček a dobře víme, že přes širokou nabídku v obchodech nemusí být nákup krmiv a dalších chovatelských potřeb jednoduchou záležitostí. Jsme velmi rádi, že lidé, na službu, kterou jsme českému trhu letos představili, reagují pozitivně,“ vysvětluje záměr nového systému prodeje chovatelských potřeb Jaroslav Stuchlík, jeden ze zakladatelů Pesklub.cz.

Pesklub 3

Nákup s výhodami

Češi výhody při nákupu milují a toho si je online systém Pesklub.cz dobře vědom. Při pravidelných objednávkách odpadá zdlouhavé vyplňování stále stejných údajů a rutina související s pravidelným objednáváním zboží.

S pravidelnou zásilkou na Pesklub.cz ušetří každý nejen čas, ale mnozí i peníze. Přesáhne-li objednávka 1500 korun je totiž doprava zásilky k chovateli zcela zdarma. Pro zákazníky z Prahy a okolí pak může být jistě výhodnou možnost osobního převzetí zásilky, které je samozřejmě také bez jakýchkoliv nadbytečných poplatků.

Pesklub.cz si každý čtyřnohý mazlíček jednoduše zamiluje, zatímco jeho pán může čas jindy věnovaný složitému shánění či vypisování trávit spolu s ním třeba bezstarostnými hrami někde v přírodě.


Líbí se vám článek? Doporučte jej ostatním:

Přidejte komentář